Strona 1 z 1

DERBY BLISKO!

PostNapisane: 3 lip 2017, o 18:31
przez NTPS
W nadchodzącej rundzie nie zamierzają próżnować nasi ultrasi, którzy w zeszłym sezonie pokazali kilka bardzo ciekawych opraw. To czy wiele interesujących pomysłów zostanie zrealizowanych jesienią zależy w dużej mierze od Was i od Waszego wsparcia. Nie zapominajmy, że już drugi mecz u siebie to derby w piątej kolejce, dlatego zachęcamy Was do wsparcia działań UW podczas zbiórki na meczu z Termalicą, a także wpłat na konto, które podajemy poniżej.
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
Razem tworzymy Wielką Wisłę!

Re: DERBY BLISKO!

PostNapisane: 3 lip 2017, o 18:43
przez NTPS
Zaczynamy mobilizację derbową. Zachęcamy Wiślackie osiedla oraz fan-cluby do wewnętrznej mobilizacji(transy, filmiki). Wszystkich zachęcamy do wspierania naszej działalności. Żaden Wasz grosz, który nam przekażecie nie zostanie zmarnowany ;) W myśl hasła " CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM" wspólnie dbamy o to jak prezentować będzie się Nasza trybuna. Gorąco Was prosimy byście w wakacje nie dali nam odpocząć i były pieniądze na to o czym później będą mogły głosić wszystkie facebookowe portale kibicowskie, a każdy z nas z dumą spojrzy na to i będzie wiedział, że się przyczynił do tego przyczynił! :jazda:
WSPIERAJ ULTRA WISŁĘ! :salut:

Re: DERBY BLISKO!

PostNapisane: 7 lip 2017, o 13:35
przez PAC
Jak tam ?. Idzie coś ta zbiórka ?. Są wpłaty ?.

Re: DERBY BLISKO!

PostNapisane: 12 lip 2017, o 16:51
przez NTPS
Drodzy kibice! Do derbów pozostał zaledwie miesiąc. Każdy z nas pragnie zwycięstwa piłkarzy, ale również oczekujemy od siebie ciekawego widowiska na trybunach! Pokażmy wspólnymi siłami, że to miasto należy tylko Wisły. Jak wiadomo bez środków na oprawę nie wiele zdziałamy. Od dziś w STREFIE KIBOLA do kupienia są okazjonalne vlepki UW, z których zysk przeznaczony zostanie na oprawę derbową. Prosimy o nagłaśnianie tego, kupowanie vlepek oraz wspieranie nas poprzez przelew bankowy! Nie zmarnujemy ani grosza :salut:

Re: DERBY BLISKO!

PostNapisane: 12 lip 2017, o 16:58
przez NTPS
W piątek podamy kwotę jaka wpłynęła na nasze konto.