Kierunek Wrocław!

Tutaj poruszamy wszystkie sprawy związane z kibicowaniem.

Kierunek Wrocław!

Postprzez Shady » 8 lut 2017, o 00:03

Przed nami nowa runda, gdzie czas pokazać się regularnie nie tylko przy Reymonta, ale także na wyjazdach. Nie da się ukryć, że stały się one w poprzednim półroczu naszą bolączką. Nie można jednak załamywać nad tym rąk, a trzeba je zakasać do pracy!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że los Wisły zależy od nas bardziej niż kiedykolwiek. Wraz z odbudową sportową, musi przyjść ta kibicowska. Dlatego to jest moment, w którym każdy z Was niech sobie szczerze odpowie – ile razy był ostatnio na wyjeździe. ile razy ktoś nie pojechał, choć mógł. ile razy sami podkładaliśmy sobie szczura, jadąc w liczbie niegodnej kibiców Wisły, jednocześnie dając pretekst do szczekania osobom czekającym na nasze najmniejsze potknięcie.

Minęło burzliwe pół roku, okres trudny, jednak co nas nie zabije to nas wzmocni. 18 lutego, w sobotę o godzinie 18 piłkarze Białej Gwiazdy wyjdą na murawę Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Wyjdą, mamy nadzieję niesieni dopingiem dużej grupy kibiców Wisły. Każdy ma ponad tydzień na zarezerwowanie czasu, na odłożenie pieniędzy. Osiedla i fancluby mają czas, żeby mobilizować się w swoich kręgach.

Więcej informacji co do kosztów, zapisów itp. tu: http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7325-w ... lawia.html

CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM!
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
UW
Shady
 
Posty: 176
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 16:43

Powrót do Armia Białej Gwiazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości