Strona 4 z 4

Re: Centrum Historii Wisły Kraków - Budżet Obywatelski 2015

PostNapisane: 27 cze 2016, o 19:17
przez Stasinho
To że oddacie głos na nasz projekt to jeszcze nie koniec. Pamiętajcie że trzeba jeszcze potwierdzić/zaakceptować głosowanie - bez tego głos jest nieważny

Re: Centrum Historii Wisły Kraków - Budżet Obywatelski 2015

PostNapisane: 20 mar 2017, o 08:48
przez PAC
Czy podejmujemy w tym roku trzecią próbę zdobycia środków na Centrum Historii Wisły Kraków.

Re: Centrum Historii Wisły Kraków - Budżet Obywatelski 2015

PostNapisane: 24 mar 2017, o 02:40
przez Shady
http://skwk.pl/index.php/skwk/2-wydarze ... rakow.html

"W tym roku po raz kolejny możecie zagłosować na Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków Imienia Henryka Reymana. Głosowanie odbędzie się w dniach 17-30 czerwca"

Re: Centrum Historii Wisły Kraków - Budżet Obywatelski 2015

PostNapisane: 28 mar 2017, o 00:39
przez Manti
Trzeci raz nie możemy przepuścić okazji. Musimy żyć tym projektem, bo to, że jesteśmy w stanie wygrać jest jasne. Trzeba tylko odpowiedniej mobilizacji. Same ulotki i plakaty nie wystarczą. Przy okazji ostatnich meczów w lidze osoby z puchami muszą przypominać wchodzącym na stadion o głosowaniu. Na wyjazdach to samo - jak pojedziemy specjalem to niech ktoś z SKWK przejdzie po przedziałach i powie żeby głosować. Takie bezpośrednie nawoływanie zawsze przynosi lepsze efekty. W Strefie Kiboli i R22 to samo - każdemu klientowi mówić o głosowaniu, dorzucać ulotki do zakupów. Trzeba też w 100% wykorzystać to, że mamy teraz większy wpływ na to, co się dzieje w klubie. Wykorzystać social media i telebimy na meczach. Dorzucać ulotki do biletów, do pamiątek w Wiślackim Świecie. U Wiślaków i w WSP to samo, trzeba zbombardować kibiców, żeby każdy tym żył.
Może na czas głosowania dałoby się ustawić w hali komputer z internetem niedaleko wejścia? Postawić obok jedną osobę i niech namawia do głosowania "tu i teraz" rodziców dzieciaków z sekcji TS-u i pomaga zagłosować, skoro to tylko 3 minuty roboty.
Jest dużo możliwości, tylko nie możemy wejść w tę akcję na pół gwizdka. Z pompą, konkretnie i robimy muzeum.

Re: Centrum Historii Wisły Kraków - Budżet Obywatelski 2015

PostNapisane: 6 cze 2017, o 07:25
przez PAC
Z tego co widzę to nasz projekt został na razie odrzucony. Powody: brak wolnego miejsca na stadionie i to, że miasto nie posiada prawa do herbu. Teraz pytanie bo wszędzie się czytało, że są wolne przestrzenie na stadionie, teraz nagle już ich nie ma ?. W poprzednich latach nie potrzebowali mieć prawa do herbu żeby projekt dopuścić ?.