Strona 162 z 170

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 7 cze 2017, o 09:10
przez TSW ABG
Czego nie spiewamy Pitbulla i wiślackiej wersji przyśpiewki Lazio? Bez sensu wprowadzac przyspiewke, zeby zaspiewac ja 2x. Za mało śpiewamy Parmę, tak samo kilka razy wróciła ona w tej rundzie i znowu przestój z nią. + Zawsze z wami my Wisły chuligani, Podnieś ręce za kolegów ( to całkiem nieźle wychodziło)

Dla mnie Pitbull ma duży potencjał, można się przy tym fajnie bawić- trzeba katować to od nowego sezonu i będzie ok ;)

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 7 cze 2017, o 10:14
przez tkwm01
Do tego można dodać Tylko jeden klub, choć tekst zna pewnie niewiele osób chodzących aktualnie na C ale myślę że warto odświeżyć. Więcej konsekwencji we wprowadzaniu i odświeżania pieśni a będzie lepiej.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 9 cze 2017, o 00:11
przez Shady
Zbiórka na Termalice: 3046,28 zł

W niedzielę zakończyliśmy kolejny sezon, całkiem inny niż wszystkie wcześniejsze. Na pewno nie należał do najłatwiejszych, ale pozwolił wykrystalizować tych najwytrwalszych na naszych trybunach.
Mieliśmy momenty gorsze, mieliśmy lepsze. Z naszego, ultrasowskiego punktu widzenia co zdecydowanie najważniejsze, to oczywiście kolejne oprawy zaprezentowane przy Reymonta. Dla przypomnienia, we wrześniu powróciliśmy do gry z choreografią "Zgadnij kto to", nawiązującą do popularnej planszówki, z hasłem adresowanym do tych, którym piro na trybunach się nie podoba :zbok: Od słynnych kominiarek z gwiazdą zaroiło się również na trybunie C podczas derbów - sektorówki "Sic Parvis Magna" i z okazji 20-lecia Wisły Sharks, mnóstwo świecidełek pozwoliły bardzo godnie uczcić kolejną Świętą Wojnę. Na wiosnę postawiliśmy na bardziej surowy, klasyczny styl wraz z oprawą Football BandiTS i - ponownie - gorąco atmosferą na młynie.
Wszystkie oprawy spotkały się z gorącym przyjęciem, co, jak już podkreślałem, daje kopa motywacyjnego. Z tego miejsca w imieniu całej naszej grupy dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ich prezentacji, bez was byłoby to niemożliwe! Udało się powrócić do stałej frekwencji na młynie, z regularnością ponownie prezentujemy efektowne choreografie, krótko mówiąc - jest dobrze.
A musi być jeszcze lepiej! Razem pracujmy dalej nad atmosferą. Co do przyśpiewek, na pewno w najbliższym czasie będziemy działać w tym zakresie. Regularnie zaglądam do tematu z nimi związanego, lecz teraz szczególnie mocno zachęcam do udzielania się tam ze swoimi pomysłami. Inne propozycje co możemy odświeżyć również jak najbardziej mile widziane :)
Kolejną rzeczą jest frekwencja, która mam nadzieję będzie stale rosła. Cały czas podkreślam tu rolę osiedli i fanclubów, starajcie się jak najlepiej organizować, a niech każdy mecz faktycznie będzie znowu rzeczą świętą :radzi: Jak wiemy już teraz, czeka nas mnóstwo ciekawych wyjazdów, na których nie może zabraknąć LICZNEJ reprezentacji Armii Białej Gwiazdy.
A będąc przy temacie terminarza na sezon 2017/2018 nie sposób nie wspomnieć o kolejnym meczu derbowym. 12ego sierpnia podejmiemy przy Reymonta sąsiadkę. Fakty są takie, że aby Ultra Wisła mogła znowu stworzyć oprawę na odpowiednim poziomie, potrzebujemy już teraz dużej mobilizacji w zakresie zbiórki. Od teraz można wpłacać pieniądze na konto, całość zostanie przeznaczona właśnie na derby. Pamiętajcie, że od początku sezonu będziemy mieć tylko jedną zbiórkę na stadionie - na meczu z Termalicą, gdzie też będziemy bardzo liczyli na waszą hojność.

Tu nr konta
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003

wpłata na cele statutowe
SKWK, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków

Z drobniejszych rzeczy, na pewno możecie spodziewać się kolejnej serii ultrasowskich vlepek - zysk oczywiście również przeznaczony będzie na sierpniowe derby ;)

ULTRA WISŁA

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 25 cze 2017, o 13:46
przez nh1906ts
Gdzie beda rozgrywane najblizsze sparingi?

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 25 cze 2017, o 14:42
przez RoBeN
Myślenice, jedynie z Zagłębiem w Sosnowcu..

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 26 cze 2017, o 00:26
przez sepiel
nh1906ts i inni którzy nie znają. polecam : http://www.wislaportal.pl/kalendarz/

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 26 cze 2017, o 18:52
przez DNH
Pierwszy wyjazd mamy do Szczecina. Nie dość, że jeden z najcięższych wyjazdów to jeszcze wypada w piątek. Drugi natomiast jest do Zabrza, gdzie pewnie będzie bardzo duże zainteresowanie (na nowym stadionie prawie nikt jeszcze nie był, do tego stosunkowo nowy układ, który zdecydowanie zwiększył ciśnienie na rywala). Zapewne do Zabrza oprócz nas pojedzie również trochę Ruchu. Może warto pomyśleć nad czymś, co by mogło zachęcić ludzi do pojechania do również do Szczecina? Ostatnie nasze wyjazdy na północ nie przynoszą nam chluby (Gdańsk, Gdynia, Szczecin), więc mimo iż w dobrych liczbach jeździmy na bliskie wyjazdy (Gliwice, Nieciecza po 1000 osób) to na te dalsze ciężko ludzi zmobilizować. Może warto coś wymyślić, żeby zachęcić chociaż trochę ludzi do Szczecina? Bo znowu do Szczecina pojedziemy w 100 osób, a do Zabrza w ponad 1000.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 15 lip 2017, o 00:31
przez kapitan_bomba
Arsenić już podniecony, że w Szczecinie dobry doping, ale słyszał, że u nas o wiele, wiele lepszy. Zatem Panowie - stawmy się licznie na młynie i pokażmy nowym, co znaczy atmosfera na R22. :) Chujowo byłoby gdyby znów nas było te 3 tysiące.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 21 lip 2017, o 19:23
przez paweł

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 lip 2017, o 12:55
przez Stasinho
Ktoś coś czy są jeszcze bilety do Zabrza?

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 lip 2017, o 13:34
przez Wisla Piastow
Skoro nie ma info o braku to są ;)

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 lip 2017, o 16:23
przez TSW ABG
Jedzie Ruch z nami do Zabrza? Nie widac zadnego info o zapisach

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 lip 2017, o 22:07
przez pawbf
Ruszać na zapisy bo wyjazd będzie miazga :jazda:

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 lip 2017, o 23:11
przez siemens
TSW ABG napisał(a):Jedzie Ruch z nami do Zabrza? Nie widac zadnego info o zapisach

Ruch ma zasadę że nie jeździ do Zabrza wiadomo dlaczego więc nie robią zapisów na ten mecz tak jak było w przypadku Gliwic.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 23 lip 2017, o 13:36
przez zonenh
Zapowiada się ciekawy wyjazd więc kto jeszcze nie ma biletu rura na zapisy!