Strona 161 z 170

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 18 kwi 2017, o 14:25
przez Shady
No i jak się chce to się da :)
Zbiórka na Zagłębiu: 7610,60zł. Liczymy, że utrzymacie ten poziom w grupie mistrzowskiej :salut:

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 18 kwi 2017, o 18:55
przez kibiczR22
Może gniazdowy powinien przed meczem upomnieć ludzi żeby patrzyli jak trzymają szaliki bo w galerii z praktycznie każdego meczu widać Nasze barwy do góry nogami a wiadomo jak to wygląda

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 18 kwi 2017, o 20:12
przez DNH
i dalej to samo z robieniem zdjęć - na młynie jest ZAKAZ nagrywania/robienia zdjęć nie tylko w czasie meczu ale przed/po także! Tak było zawsze i trzymać się tego, a nie, że piłkarze podchodza i ktoś nagrywa piłkarzy, potem sektor i znowu piłkarzy. I nie są to pojedyncze osoby, wczoraj na samym środku młyna było takich conajmniej kilka, w tym jedna jakieś 6 rzędów przed gniazdem. Jakby gniazdowy jedną zjebał porządnie to reszta może by się oduczyła.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 21 kwi 2017, o 10:39
przez Shady
Dzięki ostatniej zbiórce dług oscyluje już w okolicach 12-13tys, czyli rachunek jest prosty - dwie takie zbiórki jak ostatnio i możemy realnie myśleć o oprawie w rundzie finałowej. Wszystko ponownie zależy od Was, pomysłów jest sporo, a pokazujemy ostatnio, że pomysły mamy nienajgorsze ;)
Cieszy ostatnia zbiórka, choć nie była ona idealna, ale widać jednak postęp. Dla nas znaczy to zwyczajnie tyle, że doceniacie naszą pracę, co bardzo motywuje.
W najbliższym czasie możecie spodziewać się serii vlepek Ultra Wisły, cały zysk na naszą działalność.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 30 kwi 2017, o 14:06
przez m89
Obrazek

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 8 maja 2017, o 18:22
przez PAC
Wiadomo już jak poszła zbiórka ?.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 9 maja 2017, o 12:38
przez Shady
Na ostatnim meczu zebrane 5566,52zł :) nieźle, oby tak dalej.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 20 maja 2017, o 23:08
przez NRW1906
.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 maja 2017, o 14:24
przez Shady
3060,30 zł uzbieraliśmy na Pogoni.

Na mecz z Termalicą mobilizacja - i frekwencyjna i co do zbiórki! Bilety dla wszystkich niepełnoletnich są za 1zł, więc tym łatwiej będzie odłożyć chociaż 5 na ultrasów. Skończmy w końcu temat poprzednich derbów, zacznijmy myśleć o nowym sezonie i kolejnych oprawach do zaprezentowania :jazda:

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 22 maja 2017, o 22:45
przez z99
okolo ktorej godz moze byc planowany wyjazd do poznania??

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 23 maja 2017, o 18:53
przez kibiczR22
Kiedy można się spodziewać,że dotrą bilety na mecz w Poznaniu?

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 1 cze 2017, o 14:38
przez Shady
Z technicznych rzeczy, na Termalice zbiórka znów na całym stadionie. Jeśli jej wynik będzie dobry, nowy sezon rozpoczniemy w końcu z czystym kontem :) każdy wrzuca minimum 5zł!

Bilety dla młodych są za 1zł, tu misja dla osiedli i fanclubow - zadbajcie o to żeby na meczu było jak najwięcej młodzieży!

Pamiętajcie, w niedzielę idziemy na R22 dla WISŁY a nie rywala. Chuj z tym że to Termalica, obecność obowiązkowa, wypełniamy młyn!
Potrafilismy się zmobilizować nie raz w tym sezonie, więc nie spierdolmy tego i powtórzmy to znów. Zrobmy super atmosferę, pokażmy się godnie na koniec sezonu :jazda:

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 5 cze 2017, o 00:10
przez tkwm01
Dzisiejszy mecz pokazał, że potrafimy się zmobilizowac i mimo słabego rywala pod względem kibicowskim i przysłowiowego meczu o pietruszkę możemy pociągnąć fajny doping. Szczególnie fajnie wychodziło Bony M. Ale do rzeczy. Liga się skończyła jest 40 dni do startu rozgrywek. Nie prześpijmy tego czasu. Nie ukrywajmy, ale nasz repertuar przyśpiewek nie jest bardzo liczny, co pokazał dzisiejszy mecz, że w 2 połowie śpiewalismy praktycznie to co w pierwszej. Padł tutaj fajny pomysł na konkurs dla osiedli i FC na wymyślenie przyśpiewki. Mogłaby to być bardzo ciekawa inicjatywa. Brakuje nam przyśpiewki, przy której można się bawić i śpiewać ja dłużej niż tylko 5 minut. Podziałajmy coś przez ta przerwę, aby na nowy sezon wrócić z 2-3 nowymi/odświeżonymi przyspiewkami.

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 6 cze 2017, o 11:34
przez Coglin
Jak dla mnie to przyśpiewek mamy od zajebania. Spokojnie by tego wystarczyło na cały mecz, bez zamulania jedną i tą samą przez 15 min.
Z tym, że ludzie są leniwi i jak trzeba zaśpiewać coś co ma więcej niż 2 linijki tekstu, to po 2 wersach już tylko coś tam sobie mruczą pod nosem.
Dobrych parę i więcej lat temu, dało się śpiewać cały mecz, beż siadania, mruczenia, przyciszania. Nawet to nas przez parę lat wyróżniało, że nie napierdzielamy tego samego przez kilkanaście minut.
A teraz ludzie pośpiewają chwilę i już wielce zmęczeni.
Ale niestety na większości stadionów tak teraz jest. Widocznie takie czasy teraz, że ludzie nie są w stanie dopingować przez 90 min.
Pewnie muszą pilnować torebek.

p.s. jak wyszła zbiórka?

Re: Najbliższy mecz...

PostNapisane: 6 cze 2017, o 13:48
przez Klimo
tez jestem zdania ze mamy dużo przyspiewek niektóre wprowadzane były , raz zaspiewane i tyle tego było. wiadomo można wymyslic jakas nowa ciekawa melodie , nie zadna kopie innej piosenki i ja wprowadzic ale jak cos wprowadzamy to robmy to i spiewajmy ja na meczach a nie raz wprowadzone i tyle.