Sprawy SKWK:

Turniej Cała Wisła Zawsze Razem - zima 2019
Wpisany przez ewcia   
niedziela, 23 grudnia 2018 13:53

W weekend 19-20 stycznia 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Turnieju Kibiców Wisły Kraków Cała Wisła Zawsze Razem. Chętnych do wzięcia udziału w turnieju prosimy o zgłoszenie na mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  . W mailu zwrotnym otrzymacie wszystkie niezbędne informacje. 

 
Zgłoszenia należy wysyłać do 13 stycznia godz. 20.00, w treści maila prosimy podać :
- nazwę drużyny
- nr. kontaktowy


Koniecznym warunkiem do potwierdzenia zgłoszenia jest wpłata wpisowego, które wynosi 200 złotych. Wpisowe należy dostarczyć do Sklepu Reymonta 22.
Spotkania zostaną rozegrane w hali.

 

Osoby, które będą chciały pomóc przy organizacji turnieju również są proszone o kontakt -> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Do udziały w turnieju zachęcamy osiedla, FC, zaprzyjaźnione kluby,  grupy znajomych i każdego kto chce zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności

Poprawiony: piątek, 11 stycznia 2019 15:05
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież