Sprawy SKWK:

Kibicowanie Wiśle to nie tylko świętowanie mistrzostw i europejskie puchary. To miłość na dobre i na złe.
Wpisany przez UW/SKWK   
piątek, 23 listopada 2018 12:24
To wpis do każdego, kto uważa siebie za kibica Wisły.
 
Przyszedł czas, kiedy nasza miłość do Wisły mówi sprawdzam. Gorąco apelujemy do wszystkich, aby byli w tych trudnych chwilach z klubem. Kibicowanie Wiśle to nie tylko świętowanie mistrzostw i europejskie puchary. To miłość na dobre i na złe.
 
Wielokrotnie wielu z nas, kibiców, w różnoraki sposób udowadniało, że Wisła to dla nas sens życia. Coś, dlaczego warto się poświęcić. Naszym obowiązkiem jest trwać przy klubie szczególnie mocno teraz. Razem dbajmy o dobry wizerunek i silną zjednoczoną Wisłę bez podziałów. Wzajemna motywacja i mobilizacja niechaj trwa z każdej możliwej strony.
 
Bez względu na to co się stanie, działajmy tak, żeby mieć poczucie, że zrobiliśmy wszystko aby zapobiec upadkowi klubu. Ogromna wdzięczność należy się drużynie – wynik jaki wykręcają w aktualnej sytuacji jest czymś absolutnie niepojętym i wspaniałym. Najlepszym podziękowaniem dla piłkarzy obecnie będzie dobra frekwencja przy Reymonta.
Nie dajmy satysfakcji wrogom, którzy zacierają ręce na nasz upadek. Zróbmy na ostatnich dwóch meczach przy R22 w tym roku atmosferę jakiej dawno nie było. Niech cały stadion dopinguje głośno i równo, wspólnie z młynem.
 
Pamiętajcie, piłkarze kiedyś odejdą, zarząd się zmieni, a my pozostaniemy. Zawsze będziemy z Wisłą.
 
Koniec szukania wymówek. Każdy musi dać z siebie wszystko dla Wisły – tym wszystkim jest aktualnie przyjście na mecz. Najpierw na Jagiellonię, potem na Lecha. Może taka sytuacja w klubie pozwoli w końcu na obudzenie naszego potencjału kibicowskiego. Nasz cel, wyzwanie, wiara: minimum 20 tys. ludzi na każdym z meczów. Może to Twój bilet pomoże w wypłacie pensji któremuś z zawodników. Może to Twój bilet pomoże w zapłacie za wynajem stadionu od miasta na kolejny mecz.
 
Poprawiony: poniedziałek, 10 grudnia 2018 20:21
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież