Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Wspieraj ultrasów!
Wpisany przez SKWK   
sobota, 07 października 2017 11:02

alt

Kilka słów od Ultra Wisła.

We wrześniu 2016 r. „wróciliśmy do gry” z oprawą Zgadnij kto to. Następnie, na grudniowych derbach zaprezentowaliśmy dwie kolejne sektorówki. W tym roku również staramy się utrzymać tempo, które narzuciliśmy sobie sami – Football Bandits i oprawa derbowa to nasze kolejne prezentacje. Każda z nich okraszona dużą ilością pirotechniki. Pozwolę sobie również wspomnieć o ubarwieniu wyjazdu do Zabrza.


Trzeba jednak zauważyć, że cały czas robimy pracę ponad stan. Od bardzo długiego czasu jesteśmy na minusie, kombinując jak się da, aby na naszych trybunach nie było przestoju z oprawami. Teraz nadszedł jednak najcięższy moment od dawna – na meczu z Jagiellonią, ostatnim przed tak prestiżowym meczem z Legią zebraliśmy…niecałe 2 tysiące. Sprawia to, że oprawa na kolejnym meczu na Reymonta stoi pod znakiem zapytania. Mamy kilka dni na zebranie porządnej kwoty, która pozwoli nam na zaprezentowanie choreografii. Od jutra w sklepach Reymonta 22 i Strefa Kiboli ustawione będą ultrasowskie puszki, gdzie będziecie mogli nas wesprzeć.
A okazji, by wesprzeć nas w najbliższym czasie będzie niemało – przed meczem z Legią czeka nas wyjazd do Wrocławia, na który również ogłaszamy mobilizację! Będziecie również przy Reymonta, aby zakupić bilet na mecz ze stołeczną drużyną. Oczywistością wydaje nam się pełny stadion i stworzenie odpowiedniej atmosfery, aby godnie „przywitać” Krzysia M., bohatera wakacyjnego okienka transferowego.


Apelujemy do Was – mobilizujcie siebie, mobilizujcie znajomych, mobilizujcie sąsiednie osiedla, fancluby, nakręcajcie się nawzajem, róbcie zapowiedzi, zajawiajcie się na zbliżające się mecze! Niech kolejne dwa mecze będą krokami we właściwą stronę w celu przywrócenia atmosfery należytej naszemu stadionowi. Wiemy, że są rzeczy które możemy poprawić – doping, zabawa podczas meczu, liczby wyjazdowe. Nie zrobimy tego sami – musicie współpracować z gniazdem, pomagajcie gdy o to prosimy. Dwie sytuacje z poprzedniego meczu, z Jagiellonią: boki sektorów C2 i C4, praktycznie bez dopingu. Koniec meczu? Zamiast zaczekać jak zawsze na piłkarzy, duża część z Was mimo apelów z gniazda wychodzi z trybuny. To nie przystoi nam, nie przystoi Armii Białej Gwiazdy. Przyprowadzajcie swoich znajomych, którzy z różnych powodów przestali chodzić na mecze. Pamiętajcie o piątaku dla ultrasów do puszki. Jeśli zbiórki wrócą do przyzwoitego poziomu, to obiecuję Wam że nie będziemy się ograniczać z oprawami tylko do topowych meczów. Jak już jesteście na młynie – angażujcie się w doping na maxa! Jeśli piłkarzom nie idzie – to my musimy ich ponieść!
Podsumowując, najważniejsze kwestie na kolejne dni. Nie zapomnijcie wpaść na Reymonta, aby:
- zakupić bilet na Legię
- zapisać się do Wrocławia
- wesprzeć ultrasów (sklepy Reymonta 22 i Strefa Kiboli), jednocześnie dokładając swoją cegiełkę do doprowadzenia oprawy na Legię do skutku

AVE WISŁA
UW

PS co do organizacji zbiórek już od Legii będziemy to poprawiać, a od meczu z Sandecją przygotujemy pewną niespodzianką związaną z nimi :) Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.
 

Poprawiony: czwartek, 19 października 2017 23:31
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież