Ostatnio na forum:

By pamięć o nas nigdy nie zginęła
Wpisany przez SKWK   
środa, 31 maja 2017 13:53

alt

Zapraszamy na wystawę promującą Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków.

W dniach 2-4 czerwca na piętrze w Strefie Kibica w godzinach jej otwarcia będzie można zobaczyć wystawę poświęconą Interaktywnemu Centrum Historii Wisły Kraków. Dla osób, które pojawią się na wystawie czeka wiele atrakcji takich jak pamiątki związane z Białą Gwiazdą pochodzące z okresu początku istnienia klubu, dwudziestolecia międzywojennego, mnóstwo pamiątkowych zdjęć i albumów, a także eksponaty z czasów najnowszych.


Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w te dni do Strefy Kibica. To jedyna okazja by zobaczyć wiślackie pamiątki, które do tej pory znajdowały się w klubowych archiwach.


Wiślaku! Przyjdź na wystawę, zagłosuj na projekt Interaktywnego Centrum Historii Wisły Kraków.


Do zobaczenia już w piątek!
 

Poprawiony: czwartek, 07 września 2017 17:43
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież