Ostatnio na forum:

Najważniejsza jest wiara-razem zagramy w pucharach!
Wpisany przez SKWK   
piątek, 28 kwietnia 2017 00:02

alt

Czyli kilka słów o niedzielnym meczu.

Udało się Bracia! Jesteśmy w górnej ósemce, chociaż wielu nas skreślało. Wisła miała upaść, Towarzystwo Sportowe miało nie udźwignąć ciężaru prowadzenia klubu w ekstraklasie, piłkarze mieli masowo odchodzić. Taką przyszłość wielu nam wróżyło jeszcze kilka miesięcy temu, tak pisano o Wiśle i tego nam po prostu życzono. Dzisiaj możemy się tylko uśmiechnąć i z satysfakcją zapytać się „No i co?”.


Przed nami mecze w grupie mistrzowskiej, czyli siedem spotkań, które mogą doprowadzić nas na europejskie stadiony, gdzie nie mieliśmy okazji pokazać się od pięciu lat. Nasza sytuacja jest naprawdę bardzo dobra-możemy wiele, ale chyba już nic nie musimy. Ewentualny brak gry w pucharach nie zostanie odebrany jako porażka, jednak w naszej sytuacji głupotą byłoby nie stawiać sobie ambitnych celów. Tylko tak można zbudować sensowną drużynę, która od początku do końca będzie walczyć o zwycięstwo, które jak wiemy jest najważniejsze. W związku z tym nie pozostaje piłkarzom nic innego jak po prostu walczyć. Walczyć do końca.


Wspomniana w tytule wiara pozwoliła nam wyjść ze sporych tarapatów, których niewątpliwie w tym sezonie nie brakowało. Długo byliśmy na ostatnim miejscu, jeszcze dłużej w dolnej ósemce. Jednak jak czas pokazał konsekwencja i upór zaczęły przynosić efekty. W związku z tym trzeba odłożyć na bok wszelkie „lyche sprawy” i ruszyć na wyjazd do stolicy. Bycie kibicem Wisły do czegoś zobowiązuje to raz, a dwa, że przecież "jest o co grać". Nie ma co zwlekać-wystarczy udać się na zapisy, które potrwają do soboty.


Jak już pewnie większość z Was wie SKWK organizuje konkurs. Kto pojedzie na pierwsze trzy spotkania wyjazdowe, uda się za darmo do Poznania. Ten mecz, może być dla nas spotkaniem o wszystko, nawet o powrót do Europy. Być na wyjeździe w momencie awansu do europejskich pucharów to byłoby coś, a jeżeli jeszcze można udać się na niego za darmo to chyba nie ma się co zastanawiać. Jako ambitni ludzie musimy stawiać sobie ambitne cele, wtedy nagroda będzie zdecydowanie bardziej okazała. Dlatego warto zacząć walkę o zwycięstwo od teraz-piłkarze na boisku, my na trybunach.


Do zobaczenia w Warszawie!
 

Poprawiony: czwartek, 07 września 2017 17:44
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież