Ostatnio na forum:

Wszyscy do Wrocławia!
Wpisany przez SKWK   
wtorek, 07 lutego 2017 14:23

alt

Zapraszamy na zapisy!

 

Wracamy na wyjazdowy szlak. Pierwszym wiosennym meczem, który rozegramy na wyjeździe będzie spotkanie we Wrocławiu. Mecz odbędzie się w sobotę 18 lutego o godzinie 18:00. 

Na ten mecz chyba nie trzeba specjalnie nikogo mobilizować. Nowa runda, nowe nadzieje związane z grą piłkarzy, ale to przede wszystkim idealna okazja, aby zaśmiać się w twarz tym wszystkim, którzy życzyli nam końca. Bo jak wiecie nie doczekali się!

Zapisy startują jutro tj. środa 8 lutego i potrwają do czwartku 16 lutego. Na wyjazd można zapisać się w Sklepie Reymonta 22 w godzinach 10-18 (dni robocze) i 10-15 (sobota). 

Cena wyjazdu to 105 złotych (bilet plus przejazd transportem zorganizowanym). 

Nie ma wymówek! Zachęcamy znajomych. mobilizujemy się na osiedlach i fan-clubach. Wszyscy jedziemy do Wrocławia!

Dalsze informacje na temat wyjazdu transportem zorganizowanym podamy wkrótce!

Poprawiony: czwartek, 07 września 2017 17:44
 
Komentarze   

#1 kamil_1906 » 2017-02-10 14:43

czym jedziemy ? specem czy autokarami ?

kamil_1906

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież