Ostatnio na forum:

Wiślackie Mikołajki
Wpisany przez SKWK   
czwartek, 08 grudnia 2016 14:40

alt

6 grudnia wiślacka delegacja odwiedziła Szkołę Specjalną przy ulicy Zakątek.

Przedstawiciele SKWK i TS Wisła razem z koszykarką Claudią Pop przywieźli prezenty dla blisko 150 uczniów tej szkoły. Młodzież uczęszczająca do tej placówki jest w różnym wieku: od podstawówki po wiek licealny. Dla każdego z nich przygotowano prezent, który z pewnością sprawił im ogromną radość.


Do szkoły specjalnej chodzą dzieci z bardzo poważnymi zaburzeniami takimi jak na przykład zespół Downa. To niezmiernie ważne, aby pamiętać o nich i wspierać osoby, które w życiu mają znacznie gorzej od nas. Uwierzcie na słowo: po niemal dwóch godzinach spędzonych w tej szkole wiele naszych problemów przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Naprawdę warto pomagać!

alt


Całą imprezę prowadził Święty Mikołaj, który na okoliczność tego spotkania ubrał wiślacki szalik.


Do zobaczenia za rok!
 

Poprawiony: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 11:22
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież