Ostatnio na forum:

Przynieś Misia!
Wpisany przez SKWK   
piątek, 25 listopada 2016 12:08

alt

Każdy z kibiców Białej Gwiazdy może być Świętym Mikołajem! Akademia Piłkarska Wisła Kraków wraz z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków, Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków i Wisłą Kraków SA organizuje zbiórkę pluszaków dla domów dziecka. Spraw radość tym, którzy nie zawsze mogą na to liczyć.

6 grudnia to ważna data dla każdego malucha. Każdy wtedy oczekuje na przyjście Świętego Mikołaja, co wiąże się oczywiście z prezentami. Zadbajmy o to, żeby ci, którzy na co dzień nie zawsze mogą liczyć na wiele uśmiechu również zostali uszczęśliwieni! Prezenty oddawać można do 5 grudnia włącznie w Hali Głównej TS Wisła Kraków w Sklepie Reymonta 22. Finał akcji przewidziany jest na meczu Wisły Can-Pack Kraków z Fenerbahce SK (środa, 7 grudnia, 19:00, Hala Główna).
Specjalne wyzwanie dla naszych zawodników – rocznik, który zgromadzi najwięcej pluszaków może liczyć na specjalną nagrodę!


Przed pierwszą drużyną trzy mecze domowe w ciągu tygodnia – idealna okazja, żeby przyjść na Reymonta 22 kwadrans wcześniej i zostawić misia lub innego pluszaka. Nadmienić musimy, że do akcji wręczyły się krakowskie przedszkola współpracujące z Akademią! Dla tych, którzy wyróżnią się przygotowane zostaną drobne upominki.


Przynieś Misia! Mały gest, który z pewnością sprawi wiele radości.

Poprawiony: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 11:23
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież