Sprawy SKWK:

Kibicowska wyprawa rowerem przez Polskę - 5000 km
Wpisany przez S   
wtorek, 24 lipca 2018 18:24

Kibic z Opola , Robert Ćwikliński , wpadł na pomysł charytatywnej wyprawy polegającej na jeżdżeniu rowerem po Polsce i zbieraniu koszulek z autografami piłkarzy oraz innych gadżetów kibicowskich i wystawianie ich na aukcję , a zyskane środki przekazywane są na cele charytatywne .

 Tegoroczna wyprawa jest już jego szóstą wyprawą.
 

Podczas kolejnej Kibicowskiej wyprawy zbierać będziemy środki na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie to fantastyczne miejsce, ale przede wszystkim to fantastyczne dzieciaki i kadra, która chciałaby pomagać dzieciakom - by im pomagać niezbedny jest remont placówki. W tym roku jesteśMY w stanie im pomóc. Po raz kolejny Kibicowska wyprawa wzywa całą kibicowską brać do pomocy najmłodszym. Bo to potrafimy robić najlepiej!
Celem tej wyprawy jest zebranie 100 tyś złotych na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie

Relacja Sambora. 


"Po rozmowie z Robertem i ogarnięciu koszulki Marcina Wasilewskiego z podpisami piłkarzy postanowiłem że dołączę do niego w Kętach i wspólnie dojedziemy na R22 :) W Kętach po spotkaniu się pod stadionem uderzamy na kawę do osiedlowej knajpki i ruszam dalej . W Andrychowie chwilę poczekałem aż odbierze koszulkę Beskidu . Po ogarnięciu tej sprawy mogliśmy ruszać dalej .


W Wadowicach przygotowaliśmy dla niego małą niespodziankę wraz z dwójką reprezentantów Urodzonych Wiślaków :)


Na rynku w papieskim mieście czekał na nas Krótki  z siatką pełną fantów. Chłopaki przeznaczyli na licytację dla dzieciaków bluzę Wadowic, czapkę, ZEGAREK WISŁY oraz pamiątkową tarczę herb !! Wielkie dzięki Koziar , Krótki :)


Po wyskoczeniu na kawę i obowiązkową kremówkę ruszyliśmy w dalszą drogę :)  Kilometry leciały jak szalone , aż do Przytkowic , tam awarię zaliczył rower Roberta i zmuszeni byliśmy na resztę trasy ogarnąc sobie jakiś transport . Z pomocą przyszedł nam kolega z FC Skawina , który przewiózł nas z Przytkowic do pętli Czerwone Maki . Sewko WIELKIE DZIĘKI !!

Stamtąd udaliśmy się tramwajem pod Wawel a pózniej na R22 już na rozwalonej oponie jakoś doczołgaliśmy się na miejsce. Tam szybki wjazd na Stadion , pamiątkowe przekazanie koszulki meczowej Wasilewskiego z podpisami całej druzyny , oraz trochę zdjęć.
Oprócz tego przekazalismy mu 3 koszulki na licytację , czapkę i rękawiczki.

Jak tylko pojawi się link z aukcją gadżetów przekazanych przez nas na licytację , odrazu o tym poinformujemy.

Zapraszamy do zajrzenia na Facebook Roberta -> FB

SKARBONKA POMAGACZA 

Poprawiony: piątek, 27 lipca 2018 18:49
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież