Sprawy SKWK:

Nie musisz już mieć Karty Kibica by nabyć bilet przez internet
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
wtorek, 06 lutego 2018 05:02

Wisła Kraków SA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów i ułatwia proces nabywania wejściówek na mecze Białej Gwiazdy przez internet! Już od pierwszego spotkania w ramach rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy do zakupu biletów nie będzie wymagana Karta Kibica.

Aby nabyć wejściówkę wystarczy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL. Do zakupu biletu przez internet niezbędne jest posiadanie konta na www.bilety.wisla.krakow.pl. Bilet bez Karty Kibica będzie jednak każdorazowo droższy o 5zł!

Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
 
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież