Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

A ty masz już swój magazyn "R22"?
Wpisany przez ewcia   
sobota, 28 października 2017 18:02

Od kilku dni w sprzedaży jest czwarty numer magazynu "R22". Zachęcamy do zakupu klubowego wydawnictwa.

 

Gazetę możecie nabyć w wiślackich sklepach tj. Reymonta 22, Strefa Kiboli a także w Wiślackim Świecie. W dni meczowe "R22" sprzedawany jest na sektorach. Koszt wydawnictwa to 8 zł.

Istnieje także opcja PRENUMERATY MAGAZYNU, szczegóły TUTAJ.

A o czym przeczytacie w czwartym numerze?

 

W najnowszym numerze Kiko Ramírez wytłumaczy wam dlaczego Futbol to 3 rzeczy! Dowiecie się też jak piłkarze Białej Gwiazdy podbijają internet, a Aleksandra Adamiec opowie nie tylko tym jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mentalne, ale także jak wygląda praca kobiety w piłce nożnej! Tylko w naszym magazynie przeczytacie wywiad ze Stanisławem Krokoszyńskim, który pływać nauczył ponad 20 tysięcy osób, a swój ostatni medal zdobył mając 75 lat! W najnowszym numerze nie może zabraknąć naszych koszykarek, które rozpoczęły już zmagania w polskiej lidze oraz Eurolidze Kobiet. Relacje z I Turnieju Sympatyków Wisły w boksie oraz jubileuszowego 30. Turnieju Adam Grabki zabiorą was na miejsce tych wydarzeń!

Cena 8 zł.

Poprawiony: sobota, 28 października 2017 18:25
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież