Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Młoda Armia Białej Gwiazdy-konkurs
Wpisany przez SKWK   
wtorek, 24 października 2017 13:34

alt        

 Za nami niezwykle emocjonujący mecz z Legią, który co prawda zakończył się wynikiem niekorzystnym dla naszej drużyny jednak śmiemy twierdzić, że wynik spotkania to sprawa drugorzędna.  

Na spotkaniu ze stołeczną drużyną padł oficjalny rekord frekwencji, nie tylko na całym stadionie ale również na sektorze zajmowanym przez Młodą Armię Białej Gwiazdy! Nasza oficjalna liczba, to 1320 osób. Zajęliśmy sektor G4 oraz część sektora G5, a także zaprezentowaliśmy oprawę: „Proste przesłanie, tak już zostanie – TYLKO WISŁA” składającą się z dwóch transparentów oraz sektorówki z motywem oficjalnego logo naszego sektora na trójkolorowym tle. Całość oprawy dopełniły czarne chorągiewki.

alt

Bardzo serdecznie dziękujemy każdemu, kto był z nami w niedzielę. To Wy tworzycie przyszłość naszego klubu, która jak pokazaliście prezentuje się bardzo obiecująco. Oczywiście chcielibyśmy, aby komplet na sektorze szkolnym utrzymywał się na każdym spotkaniu, dlatego dla naszych podopiecznych przygotowujemy coraz to nowe niespodzianki. Poniżej prezentujemy kolejną z nich, która mamy nadzieję wprowadzi na nasz sektor ducha pozytywnej rywalizacji!

alt

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest możliwość wyprowadzenia piłkarzy na murawę w meczu domowym ze Śląskiem Wrocław*!


W konkursie udział wezmą wszystkie grupy, które będą z nami na najbliższych spotkaniach, tj.:
Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Wisła Płock
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin

Zasady są niezwykle proste: im większa liczba uczestników z danej grupy na każdym z meczów, tym wyższa szansa na wygraną. Frekwencja będzie sumowana, a grupa która w trakcie trwania konkursu stawi się najliczniej zdobędzie możliwość wyprowadzenia piłkarzy na murawę. Po spotkaniu z Sandecją utworzony zostanie ranking, który aktualizowany będzie po każdym z ww. spotkań.


Zapraszamy do wspólnej zabawy, pokażcie po raz kolejny na co stać Trójkolorową Przyszłość Krakowa i bądźcie z nami!

 

* spotkanie w ramach którego realizowana będzie nagroda może ulec zmianie

Poprawiony: poniedziałek, 30 października 2017 23:16
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież