Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

SEKTOR SZKOLNY na meczu z Lechią
Wpisany przez SKWK   
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 15:48

alt

26 sierpnia o godzinie 20:30 Biała Gwiazda rozegra mecz z Lechią Gdańsk.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oddaje do Państwa dyspozycji swój sektor szkolny. Jest to miejsce na stadionie przy Reymonta wydzielone specjalnie dla zorganizowanych grup dzieci i ich opiekunów.

 

Wszystkie grupy zainteresowane uczestnictwem mogą otrzymać bilety na mecz w trybie uproszczonym. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.

 

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek:
1) Ilość miejsc jest ograniczona
2) Uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11/E12
3) Listy uczestników składające się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL prosimy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
4) Nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń mija w środę (23.08) o godzinie 16.00. Zgłoszenia wysłane w późniejszych terminach nie będą brane pod uwagę.
5) Akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich; nie ma również ograniczenia co do ilości uczestników. Uprzedzamy jednak, że każda osoba urodzona przed 1998 rokiem brana jest pod uwagę jako opiekun.
6) Mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego.
7) Przypominamy, że Sektor Szkolny przeznaczony jest dla młodych kibiców Wisły. Wszyscy uczestnicy przychodzą tam w barwach klubowych i czynnie biorą udział w dopingu.
8) Wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież