Sprawy SKWK:

Odense i Bełchatów info dla niepełnosprawnych
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 04 września 2011 20:03

Wisła – Odense oraz Wisła - Bełchatów : bilety dla kibiców niepełnosprawnych

 

Wszystkie osoby niepełnosprawne nie poruszające się na wózkach, prosimy o potwierdzenie obecności bądź też jej brak, na najbliższym spotkaniu z Odense BK, które odbędzie się dnia 15.09. o godz.21:05. Potwierdzamy sms-em (na numer 880522977) bądź emailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) o treści: imię nazwisko Odense Tak(lub nie). Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 06.09. do godz. 20:00. Dnia 07.09. zostanie sporządzona lista osób, które otrzymały bilety i zamieszczona, tak jak poprzednio na stronie fundacji: http://www.forbg.vot.pl/?p=7.

 

 

Równocześnie informujemy, że od dnia 07.09. do 11.09. do godz. 20:00 będziemy przyjmować zgłoszenia na mecz ligowy z GKS Bełchatów, który odbędzie się dnia 19.09 o godz. 18:30. Dnia 12.09. zostanie sporządzona lista osób, które otrzymały bilety i zamieszczona, tak jak poprzednio na stronie fundacji: http://www.forbg.vot.pl/?p=7. Potwierdzamy sms-em bądź emailem o treści: imię nazwisko Bełchatów Tak (lub nie).

Osoby zamieszczone na liście będą mogły odebrać bilety wstępu w dniu meczu między godziną 19:00 a 20:00 na mecz z Odense oraz między godziną 16:30 a 17:30 na mecz z GKS Bełchatów, w restauracji Krakus przy ul. Reymonta 15. Prosimy o przestrzeganie godzin odbiorów, po upływie godzin wydawania, odbiór biletów niemożliwy. Osoby, które nie zgłaszały swojej obecności nie mogą liczyć na bilety wstępu.

 

Osoby poruszające się na wózkach, które jeszcze nie odebrały swoich identyfikatorów mogą odebrać je w tych samych godzinach w restauracji Krakus. Wszystkie osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich proszone są o kontakt emailem w treści wpisując: wózek imię nazwisko numer identyfikatora. Związane jest to z naszą przyszłością na stadionie przy Reymonta, a więc prosimy również o przekazanie innym tej informacji.

 

Liczba biletów na spotkania Wisły  jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń jak i przestrzeganie przyjętych zasad. Osoby niepełnosprawne, które nie potwierdzą swojej obecności na meczu nie mogą liczyć na wejściówki, pojawiając się pod stadionem tuż przed rozpoczęciem spotkania.

 

Więcej informacji o identyfikatorach na rundę lub biletach na mecz dla kibiców niepełnosprawnych można uzyskać za pośrednictwem drogi email'owej, pisząc na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz na stronie fundacji http://www.forbg.vot.pl/?p=7.

 

S.Cz. i Z.K.

Poprawiony: sobota, 19 listopada 2011 14:55
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież