Sprawy SKWK:

Akcja Gramy do jednej miski zakończona!
Wpisany przez ewcia   
środa, 12 grudnia 2018 23:31

 

Byliście niesamowici! To pierwsza myśl, jaka przyszła nam do głowy, gdy poznaliśmy ostateczne wyniki zbiórki żywności, pieniędzy oraz przedmiotów potrzebnych zwierzakom z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Z tej okazji chcieliśmy podziękować wszystkim darczyńcom oraz organizatorom akcji „Gramy do jednej miski”, a także organizatorom, bez których nie miałaby ona takiego powodzenia!

 

Meczem z Jagiellonia Białystok sfinalizowaliśmy akcję „Gramy do jednej miski”, a finał, jak to na finał przystało, należał do efektownych! Piłkarzy po raz pierwszy w historii wyprowadzał na boisko czekający na nowego właściciela pies Dragon. Miało to zachęcić kibiców Wisły do adopcji zwierzaków z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Na stadionie ulokowane zostało także stoisko, w którym można było zaznajomić się z całym procesem adopcji czworonogów! Najmłodsi kibice na Sektorze Szkolnym odbyli zaś warsztaty z projektowania specjalnych akcesoriów dla zwierzaków.
 
To tylko atrakcje z sobotniego spotkania. W międzyczasie w sklepie Reymonta22, w sklepie zoologicznym Leopardus i podczas poprzednich dwóch domowych starć w Krakowie, zbieraliśmy karmę, pieniądze, które mają trafić do KTOZ oraz wszystkie atrybuty potrzebne zwierzętom do bezpiecznego przetrwania zimy. Podczas spotkania z Jagą, dzięki specjalnej wadze, sprawdziliśmy, ile darów udało się zebrać. Dzięki Waszemu dobremu sercu wspólnie zdołaliśmy pozyskać 1976 kilogramów karmy, wiele koców, zabawek i legowisk. Wszystko to zostanie przekazane Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami. A to jeszcze nie wszystko, nadal czekamy na wyniki licytacji koszulki Wisły, a także na kwotę zebraną ze sprzedaży smyczek.
 
 
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim współorganizatorom akcji „Gramy do jednej miski” – Wisła Kraków SA, grupie Starzy Bywalcy oraz TS "Wisła" Kraków, sieci sklepów zoologicznych Leopardus, Creative Group 303, Q&A Design, Agnieszce Odomirskiej, firmie Zolux i Pólnocnemu Spa – to dzięki Wam inicjatywa nabrała takiego rozpędu i rozmachu. Pokazaliście, że nie jesteście obojętni na los opuszczonych zwierząt!
 
Wisła Kraków
 
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież