Sprawy SKWK:

Drużyna z Charakterem
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 10 grudnia 2018 20:05
 
Na meczu Wisła - Jagiellonia zaprezenotwaliśmy oprawę dedykowaną naszej drużynie. 
 
 
Na sektorówce przedstawiliśmy legendę - Henryka Reymana z jego (delikatnie zmienionym adekwatnie do sytuacji) słynnym cytatem. Do tego na dole młyna zawisł transparent "Drużyna z charakterem", a całość uzupełniły flagi na kij.
 
Doping na meczu z Jagą był zdecydowanie na plus, często udało się podłączać do śpiewów cały stadion. Dało się wyczuć wśród kibiców zjednoczenie, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że sobotnia atmosfera zachęci kolejne osoby do licznego przyjścia na mecz z Lechem.
 
Na trybunach zawisły flagi: Bronowice, Prądnik Biały, Qrdwanów, Nowa Huta, Kleparz, Wisła Sharks, PDW, PF, Bałuty, Zgierz, "1909" Polonii Przemyśl, Olkusz, Myślenice, Jaworzno, Chrzanów, Skawina, Bochnia, Wadowice.
 
ULTRA WISŁA
Poprawiony: środa, 12 grudnia 2018 12:03
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież