Sprawy SKWK:

Na meczu z Jagiellonią finisz akcji #GramyDoJednejMiski
Wpisany przez ewcia   
piątek, 07 grudnia 2018 21:24

Tegoroczna zimowa akcja pomocy dla krakowskiego schroniska zbliża się ku końcowi. Oczywiście zachęcamy do pomocy zwierzakom z KTOZ na codzień.

 

Na meczu z Jagiellonią odbędzie się wielki finał akcji #GramyDoJednejMiski.

Obecnie najbardziej potrzebne rzeczy to:
- zimowe kubraki dla psów średnich i dużych,
- karmy dobrej jakości (lepiej przynieść mniej, a lepszej jakości),
- koce, ręczniki, wełniane kołdry (materace i ubrania NIE są używane),
- słoma do bud

Produkty zostawiać będzie można w dniu meczu w namiotach zlokalizowanych nieopodal Restaruacji u Wiślaków oraz koło Strefy Kibica. 

Dodatkowo na stadionie zorganizowana będzie akcja adopcyjna. Na zapleczu sektora E będziecie mogli spotkać kilku podopiecznych schroniska i być może, któryś z nich znajdzie nowy dom.  Wolontariusze i pracownicy KTOZ odpowiedzą na wszystkie wasze pytania. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci z sektora szkolnego, o które zadbają wraz z nami pracownicy KTOZ oraz osoby z OSTOLKA  i KULKOWO  - na ich stoiskach będzie także możliwość zakupu wyjątkowych gadżetów dla waszych czworonożnych przyjaciół.

 

Zachęcamy mocno do adopcji, to najwspanialszy dar dla zwierzaków -> info o adopcji

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 21:47
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież