Sprawy SKWK:

Wiślacy polskim Kresom
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 03 grudnia 2018 12:11
 
Przed nami święta Bożego Narodzenia i tradycyjnie, po raz kolejny Wiślaccy Patrioci, SKWK oraz wiślackie fan cluby przy współpracy z małopolskim oddziałem Odry-Niemen, organizują zbiórkę produktów żywnościowych dla Polaków, zamieszkujących Kresy Wschodnie.
 
Nasza zbiórka "Wiślacy polskim Kresom" będzie trwała do meczu z Lechem Poznań, a produkty żywnościowe można przynosić codziennie do sklepu Reymonta 22 w godzinach otwarcia (pn-pt. w godz.9-19, sobota godz.10-14, oraz w dni meczowe). W ubiegłym roku dzięki Waszej hojności, udało się przygotować 110 paczek, którymi zostali obdarowani nasi potrzebujący rodacy w miejscowości Mościszki na Ukrainie. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w akcji wszystkich kibiców Wisły, którym nie jest obojętny los Kresowian.
 
Prosimy o przynoszenie następujących produktów:
- Ryż - 1 kg
- Cukier - 1 kg
- Mąka - 1 kg
- Olej - 1 litr
- Makaron - dowolne opakowanie
- Herbata - dowolne opakowanie
- Kawa mielona - 200/500 gr.
- Czekolada - standardowa tabliczka
- Owoce w puszce
- Konserwa mięsna lub rybna
- Kakao
- kartka z życzeniami
 
Poprawiony: sobota, 29 grudnia 2018 00:17
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież