Sprawy SKWK:

Świąteczny pakiet
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
czwartek, 22 listopada 2018 00:00

Rok 2018 powoli dobiega końca, ale przed nami dwa domowe spotkania, które zapowiadają się niezwykle emocjonująco! Podopieczni trenera Macieja Stolarczyka dostarczyli nam w bieżących rozgrywkach wielu pozytywnych wrażeń, dlatego zasługują na to, aby z poziomu trybun wspierała ich liczna rzesza fanów! Sprzedaż grudniowych pakietów obejmujących potyczki z Jagiellonią Białystok (8 grudnia) i z Lechem Poznań (21 grudnia) wystartuje w czwartek 22 listopada.

 

Odpowiadając na głosy naszych kibiców, postanowiliśmy oba te mecze sklasyfikować w kategorii TOP. Ceny pakietów zaczynają się już od 42 złotych, a więc decydując się na jego zakup otrzymujesz rabat w wysokości 30%.

 
PAKIETY na grudniowe mecze Wisły z Jagiellonią Białystok i z Lechem Poznań można nabywać od czwartku 22 listopada od godziny 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu PAKIETU wymagana jest Karta Kibica. Zasada sprzedaży PAKIETU odbywa się identycznie, jak w przypadku karnetów na mecze Białej Gwiazdy przy R22. Posiadanie Karty Kibica przynosi kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej! Więcej informacji o Karcie Kibica znajdziesz TUTAJ.
 
Na wszystkich Kibiców, którzy zakupią GRUDNIOWY PAKIET czeka mały upominek od klubu - koszulka od LV BET (dla osób powyżej 18. roku życia) lub plakat retro (dla osób poniżej 18. roku życia). Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły PAKIET przez internet mogą odebrać upominek, zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer PESEL). UWAGA! Liczba sztuk jest ograniczona.
 
Cennik pakietu grudniowego obejmującego mecze z Jagiellonią Białystok oraz z Lechem Poznań:
 
Pakiet grudniowy w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu z Jagiellonią Białystok (8 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż pakietów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (8 grudnia) o godzinie 21.00. 
Poprawiony: piątek, 23 listopada 2018 12:30
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież