Sprawy SKWK:

Turniej FC Krzeszowice& FC Alwernia
Wpisany przez FC Krzeszowice/FC Alwernia   
wtorek, 20 listopada 2018 22:27
alt
W miniony weekend Wiślackie Krzeszowice wspólnie z Wiślacką Alwernią zorganizowali mały turniej kibiców Wisły Kraków.
 
 
W rozgrywkach udział wzięły po dwie drużyny z Krzeszowic i Alwerni oraz Wiślacki Libiąż. Niebieski Pszów niestety nie dojechał. Zwycięzcą okazała się drużyna wiślackie Krzeszowice pokonując w finale FC Algieria . Trzecie miejsce po zaciętym boju wywalczyła drużyna Młoda Wisła Krzeszowice wygrywając z Wiślacką Alwernią . Łącznie tego dnia przez halę przewinęło się około 150 osób. Cała impreza przebiegała w niesamowitej braterskiej atmosferze. Doping prowadzony był od pierwszego meczu fazy grupowej, aż do samego finału, a nawet dużo dłużej. Oko cieszyła duża ilość dzieciaków, które wraz z rodzicami przybyli na halę obejrzeć rozgrywki. Dla nich też zorganizowaliśmy zabawy, oraz poczęstunek.
alt
 
Podczas turnieju zbieraliśmy pieniądze na rehabilitację INEZ, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu i cierpi na niedowład prawostronny.
Hala przyozdobiona została w 4 transparenty : STO LAT NIEPODLEGŁOŚCI , PDW WSH, KRZESZOWICE & ALWERNIA, oraz INEZ WRACAJ DO ZDROWIA! Po zakończonym turnieju i wręczeniu nagród udaliśmy się pod hale aby w asyście transparentów , rac i wspólnych śpiewów pokazać, że Krzeszowice & Alwernia to mocny bastion Wisły Kraków.
 
Dziękujemy wszystkim za przybycie!
 
alt
alt
Poprawiony: poniedziałek, 26 listopada 2018 07:16
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież