Sprawy SKWK:

Przynieś misia - świąteczna akcja
Wpisany przez ewcia   
środa, 07 listopada 2018 22:01

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a co za tym idzie jak co roku ruszamy ze świątecznymi akcjami. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji "Przynieś misia" dzięki której już od kilku lat wspólnie obdarowujemy liczne grono dzieci oraz potrzebujących. 

 

W ubiegłym roku prezenty trafiły m.in. do dzieci z potrzebujących rodzin, fundacji Tęcza, uczniów jednej z krakowskich szkół specjalnych, bywalców naszego sektora szkolnego, oraz maluchów w krakowskim szpitalu. W sumie obdarowaliśmy kilkaset dzieci. Wsparliśmy także jedną z rodzin w ramach Szlachetnej Paczki. Wszystko to dzięki wsparciu i zaangażowaniu kibiców Wisły Kraków, którym niezmiernie dziękujemy za zawsze duży odzew przy różnorakich inicjatywach. 

 

W tym roku, również liczymy iż wspólnie będziemy mogli wywołać uśmiech na buziach dzieci.

Akcja rusza 7.11.2018, a finisz przewidziany jest na 15.12.2018.

Zbieramy:

- maskotki
- puzzle, gry
- książeczki edukacyjne i kolorowanki
- artykuły szkolne 
- słodycze
 

Chcielibyśmy obdarować głównie dzieci z rodzin , które mają trudną sytuację finansową (na mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  możecie zgłaszać dzieci z rodzin które nie mają łatwej sytuacji materialnej), oraz placówek opiekuńczych i Domów Dziecka. 

 
Niezwykle ważne jest to by zabawki i inne podarki były NOWE i oto serdecznie prosimy.

Wszystkie produkty i podarunki możecie zostawiać w sklepie Reymonta 22, który w tygodniu otwarty jest w godz. 9.00 -19.00, w sobotę 9.00 - 15.00, oraz w dni meczowe. 

Akcje świąteczne możecie także wesprzeć finansowo, co pozwoli nam zakupić podarunki do paczek.
Pieniądze można wpłacać na konto:
 
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003 
 
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
z dopiskiem: "Wpłata na cele statutowe, Święta"
 
Liczymy także na waszą inwencje i pomoc, jeżeli możecie i macie możliwość załatwienie np. słodyczy, gadżetów, wsparcia finansowego prosimy o kontakt na mail:    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Zdjęcia z zeszłorocznej akcji:
 
 
 
 
 
 
Poprawiony: czwartek, 20 grudnia 2018 00:15
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież