Sprawy SKWK:

Bilety na mecz z Zagłębiem Lubin
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 06 listopada 2018 20:40

Przed nami spotkanie z lubińskim Zagłębiem, które odbędzie się przy Reymonta w sobotę 10.11 o godz. 20.30. 

Po tym meczu czekają nas dwa spotkania wyjazdowe : Gdynia (26.11) oraz Legnica (1.12), a na Reymonta ponownie widzimy się dopiero w weekend 8-9 grudnia.

 

Wejściówki na mecz z Zagłębiem Lubin można nabywać w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.  

 

Aby ułatwić sympatykom Białej Gwiazdy nabywanie biletów, wydłużyliśmy sprzedaż internetową w dniu meczu. Oznacza to, że w wejściówki za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl będzie można zaopatrzyć się do godziny 21.00. 
 
Dodatkowo, ponownie umożliwimy kibicom wydrukowanie biletu w Punkcie Reklamacji zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.

 

Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Zagłębiem Lubin w sezonie 2018/2019:

Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Lubin w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:

 

Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
 
 Wejściówki na spotkanie z Zagłębiem Lubin w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (10 listopada) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 

 

Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (10 listopada) o godzinie 21.00.
Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2018 14:51
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież