Sprawy SKWK:

#GramyDoJednejMiski - Adoptuj zwierzaka
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 06 listopada 2018 19:30

Akcja #GramyDoJednejMiski ma na celu nie tylko zbiórkę artykułów dla schroniska, ale także nadanie rozgłosu adopcji zwierzaków.

 

W krakowskim schronisku obecnie przebywa ponad 250 psów i podobna liczba kotów, które każdego dnia z ustęsknieniem czekają na nowych właścicieli. 

"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"

Wiola,Ania, Joanna i wielu innych kibiców Wisły Kraków wie, że bezgranicznej miłości zwierzaka adoptowanego ze schroniska nie da się porównać z niczym.Chociaż najczęściej zostały przez człowieka skrzywdzone, nowym właścicielom dziękują za własny dom każdego dnia.Jeśli rozważacie zamieszkanie z psem lub kotem,te z KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie czekają na Was i na swoje miejsce u Waszego boku.Już na zawsze...

 

INFORMACJE O ADOPCJI

 

  

 

Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 22:44
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież