Sprawy SKWK:

Bilety na mecz z Zagłębiem Sosnowiec
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
środa, 24 października 2018 22:20

Na 29 października na godzinę 18.00 zaplanowano domowe spotkanie Wiślaków, w którym podejmą Zagłębie Sosnowiec w ramach 13. kolejki Lotto Ekstraklasy. Trwa stacjonarna i internetowa sprzedaż biletów na mecz z beniaminkiem.

 

 
UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 

 

Jesteś studentem? Za wejściówkę na mecz z Zagłębiem Sosnowiec zapłacisz jedynie 15 zł! Do dyspozycji studentów przygotowaliśmy sektor E16. Przy zakupie należy okazać ważną legitymację.
 
 
Aby ułatwić sympatykom Białej Gwiazdy nabywanie biletów, wydłużyliśmy sprzedaż internetową w dniu meczu. Oznacza to, że w wejściówki za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl będzie można zaopatrzyć się do godziny 18.30. 
Przypominamy o specjalnej ofercie biletowej skierowanej do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona! 
 
 Wejściówki na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (29 października) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Zagłębiem Sosnowiec w sezonie 2018/2019:
 
 
Cennik biletów na mecz z Zagłębiem Sosnowiec w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:
 
 
Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 15:00
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież