Sprawy SKWK:

Gramy do jednej miski!
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 23 października 2018 20:56
W przeszłości kibice Wisły Kraków wielokrotnie udowadniali, że mają ogromne serca. Teraz przyszedł czas na pomoc kochanym włochatym, czworonożnym przyjaciołom - zwierzakom! Razem zagrajmy do jednej... miski!
 
Pomysł pomagania zwierzakom powstał z inicjatywy Starych Bywalców, którzy już w zeszłym roku pokazali, że Wiślacy chcą wspierać także czworonogi. Teraz wspólnie - wraz z Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków, Starzy Bywalcy oraz Wisła Kraków ruszamy z nową akcją. #GramyDoJednejMiski to przede wszystkim wsparcie dla KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Już podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec zostaną postawione dwa namioty (pod stadionem i przed restauracją U Wiślaków), w których będzie prowadzona zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą się przydać wszystkim bezpańskim psom i kotom - zwłaszcza w zimowej aurze.
Produkty można zostawiać codziennie w hali Wisły w sklepie Reymonta 22, który jest otwarty w tygodniu w godz. 9-19, w sobotę 10-14 oraz w dni meczowe. 
 
Ale to nie wszystko! Cały czas będziemy promować adopcje. Co ważne, do przedsięwzięcia ochoczo przystąpili też podopieczni Macieja Stolarczyka. Rafał Boguski i Rafał Pietrzak osobiście odwiedzili schronisko przy ulicy Rybnej. Podobne plany mają również wiślackie koszykarki.
 
Natomiast podczas meczu z Jagiellonią przeprowadzony zostanie wielki finał. Piłkarze wyjdą na rozgrzewkę w specjalnie zaprojektowanych na tę okoliczność koszulkach, które zostaną później przekazane na aukcję. Podczas tego wydarzenia, kibice na pewno mogą liczyć na wiele atrakcji, podsumowana zostanie też zbiórka żywności, a dodatkowo zaprezentujemy psy, które szukają domu. Kto wie, może właśnie na R22 znajdą nowych, kochających właścicieli?
 
#GramyDoJednejMiski
Poprawiony: poniedziałek, 10 grudnia 2018 20:20
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież