Sprawy SKWK:

Podziękowanie za udział w akcji wspierającej Białą Gwiazdę
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
wtorek, 23 października 2018 20:45

W zeszłym tygodniu zakończyła się akcja wspierająca Wisłę Kraków przez jednego ze sponsorów, firmę Cashback World. Przez dwa miesiące kibice mieli możliwość dołączania do projektu i realnego wpływania na to, ile środków uda się przekazać Klubowi.

W czasie trwania akcji posiadacze wiślackich Kart Kibica mogli przekazywać na rzecz Klubu aż do 6% Cashbacku z zakupów dokonanych u Partnerów Handlowych Programu Cashback Wisły Kraków, a także nabywać vouchery, które mogły zostać później wykorzystane w określonych punktach. Dodatkowo Cashback World przekazywał Białej Gwieździe 1 zł za każdą transakcję powyżej 50 zł!

Mimo że akcja uległa już zakończeniu, Ty nadal możesz czerpać korzyści z uczestnictwa w Programie Cashback oraz pomagać Wiśle tak, jak było to przedtem, przekazując Klubowi do 1% całkowitej kwoty transakcji, która została zarejestrowana w Programie.

Dziękujemy wszystkim, który zdecydowali się na dołączenie do akcji i pomogli Klubowi! Jeszcze raz pokazaliście, że kibice Białej Gwiazdy nigdy nie zawodzą!
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież