Sprawy SKWK:

Warszawa okiem ultrasa
Wpisany przez UW   
wtorek, 23 października 2018 13:20

Długo czekaliśmy, aby powrócić na wyjazdowy szlak. W końcu dane nam było wspierać naszą drużynę z sektora gości. Choć liczyliśmy na lepszą frekwencję, to 926 osób na sektorze gości wstydu nie przynosi.

Co po niektórzy bardzo mocno tęsknili za wyjazdami. Tęsknili tak mocno, że z radości zaczęli przelewać duże ilości alkoholu już w drodze na mecz. Efektem tego były zachowania pewnych jednostek niegodne kibica Wisły (chociażby na dworcu w oczekiwaniu na autobusy). Procenty miały również przełożenie u części osób na jakość dopingu bądź po prostu jego brak ze względu na walkę o utrzymanie pionu. Niepokoi również brak reakcji pozostałych kibiców na pewne patologiczne zachowania. Będąc częścią ABG musisz brać odpowiedzialność za siebie jak i również za osoby wokół siebie. To razem decydujemy o tym, jak prezentują się kibice Wisły jako całokształt.

Doping stał niestety na niskim poziomie. O pierwszej połowie lepiej zapomnieć, w drugiej były niezłe momenty dzięki postawie piłkarzy. Dla zawodników brawa za charakter i determinację! Na kolejnych wyjazdach nie będzie jednak dopuszczalne tak słabe zaangażowanie w doping. Oby nasz najgorszy moment pod tym względem w tym sezonie był już za nami.

Na początku meczu zaprezentowaliśmy oprawę ukazującą dobitnie nastawienie kibiców Wisły do ostatnich rewelacji medialnych i presji wywieranej przez pewne osoby na klub. Sektorówkę uzupełniał transparent, które razem tworzyły hasło „Kasa, kłamstwo i afera – nieważne fakty, tylko kariera”. Oprawy nie udało się zaprezentować w pełnej okazałości i z wszystkimi elementami, które miały jej towarzyszyć.

Na sektorze gości przy Łazienkowskiej zawisło wiele flag, w tym: debiutujące płótna Bronowic i Olkusza; Wisła Sharks, „Misiek trzymaj się bracie”, Wierność, Skawina, Bochnia, Starzy Bywalcy, PF, FCP on tour, WFCG.

Do zobaczenia w poniedziałek przy Reymonta!

Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2018 15:00
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież