Sprawy SKWK:

Zapisy na mecz z Zagłębiem Sosnowiec na sektor MABG!
Wpisany przez Kasia, Anka   
poniedziałek, 08 października 2018 19:33

 

alt

Zapraszamy na sektor MABG!

Ruszają zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz z Zagłębiem Sosnowiec!

 

Serdecznie zapraszamy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków dla grup dzieci oraz młodzieży w wieku szkolnym wraz z opiekunami.

            W rundzie jesiennej 2018, niezmiennie na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12.

W ramach akcji "Kto kocha ten wierzy,siła w młodzieży" ceny biletów na mecz z Zagłębiem są następujące:

- dzieci do 13 roku życia za bilet płacą 1zł, jeden opiekun do każdego dziecka 10zł

-młodzież powyżej 13 roku życia za bilet płaci 5zł, na pełną dziesiątkę młodzieży jeden opiekun wchodzi za 10zł

Dzieci oraz opiekunowie będący na Derbach Krakowa na mecz wchodzą za darmo!

Listę ze zgłoszeniami zawierającą imię, nazwisko oraz numer PESEL prosimy kierować na adres e-mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Od bieżącego sezonu prosimy również o przesyłanie takiej listy w formie z góry określonej, odpowiedni plik znajdą Państwo pod linkiem. Prosimy o zachowanie formy programu Excelu FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.



            Dla każdej z grup gwarantujemy miejsce parkingowe pod stadionem.


            Zapisy na mecz z Zagłebiem Sosnowiec, który rozegrany zostanie w poniedziałek, 29.10 o godzinie 18:00, prowadzone są od jutra, 09.10 do czwartku 25.10 do godziny 16. Jest to nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń.

            W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , serdecznie zapraszamy również na nasz oficjalny profil na Facebooku, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualności związane z bieżącą działalnością naszego sektora:
https://www.facebook.com/MlodaArmiaBialejGwiazdy/

Poprawiony: środa, 24 października 2018 18:42
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież