Sprawy SKWK:

Bilety na mecz Pucharu Polski
Wpisany przez Wisła Kraków / ewcia   
czwartek, 20 września 2018 13:11

 

Tegoroczne losowanie nie oszczędziło Białej Gwiazdy, której przyjdzie zmierzyć się w 1/32 finału Pucharu Polski z gdańską Lechią. Spotkanie będzie niezwykle emocjonujące, gdyż o tym, kto przejdzie do następnej rundy przesądzi jeden mecz. Specjalna promocja czeka na kibiców, którzy zdecydują się z perspektywy trybun Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana wspierać Wisłę w pucharowym starciu. Rywalizację tę zaplanowano na wtorek 25 września na godzinę 20.30, a sprzedaż wejściówek właśnie ruszyła!

 

Sprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk w ramach Pucharu Polski ruszy w poniedziałek 17 września o godzinie 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Promocja specjalna
 
Wisła Kraków przygotowała specjalną promocję z myślą o swoich fanach. Każdy sympatyk Białej Gwiazdy, który zakupi wejściówkę na mecz z Lechią w Pucharze Polski, bilet upoważniający do uczestnictwa w ligowej potyczce z Koroną Kielce nabędzie z 20% zniżką. 
 
WAŻNE! Kibice, którzy są posiadaczami karnetów sezonowych oraz jesień 2018 spotkanie Pucharu Polski obejrzą za darmo, zachowując miejsc przypisane w abonamencie. 
 

 

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Cennik biletów na mecz z Lechią Gdańsk w 1/32 Pucharu Polski dla posiadaczy Karty Kibica:
 
Cennik biletów na mecz z Lechią Gdańsk w 1/32 Pucharu Polski dla kibiców nie posiadający Kart Kibica:
 
Wejściówki na spotkanie z Lechią Gdańsk w Strefie Kibica można zakupić: 
 - w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 - w dniu meczu (25 września) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (25 września) o godzinie 21.00.
Poprawiony: sobota, 22 września 2018 16:31
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież