Sprawy SKWK:

Punkt Sprzedaży Bonów w Strefie Kibica. Korzyści dla Ciebie i Wisły!
Wpisany przez Wisła Kraków / ewcia   
poniedziałek, 20 sierpnia 2018 14:51

Zdarzyło Ci się, że szukałeś prezentu dla bliskiej osoby, ale jak na złość, nie przychodził Ci do głowy żaden pomysł? Po chwili namysłu pojawiała się ta najbardziej trafiona i oczywista z oczywistych idei - zakup wejściówki na mecz Białej Gwiazdy. Nadal jednak wydawało Ci się, że to za mało? A może po prostu chciałeś kupić bon do swojego ulubionego sklepu? Od poniedziałku na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana oprócz biletów, karnetów czy wiślackich pamiątek będziesz mógł kupić także oryginalne bony oraz karty podarunkowe do Partnerów Handlowych Programu Cashback Wisły Kraków. 

 

W Strefie Kibica zostanie uruchomiony Punkt Sprzedaży Bonów, gdzie za gotówkę będzie można nabyć bony oraz karty podarunkowe w różnych nominałach. Oferta obejmować będzie, między innymi, takie punkty, jak: Carrefour, MediaExpert, Empik czy Decathlon. 
 
Pełną listę Partnerów Handlowych znaleźć możesz na stronie Programu Cashback Wisły Kraków.
 
Za zakup bonu czy karty podarunkowej oczywiście otrzymasz cashback, który, podobnie jak w przypadku zakupów robionych w sklepach stacjonarnych i online, możesz przekierować na konto bankowe Klubu i wspomóc akcję pomocy Wiśle Kraków. 
 
 
Na tym jednak nie koniec! Jeśli na zakupy w punkcie przeznaczysz przynajmniej 50 zł, na konto Klubu powędruje dodatkowo 1 zł od Cashback World. Pamiętaj o tym także przy robieniu zakupów bezpośrednio u Partnerów Handlowych Programu Cashback Wisły Kraków, ponieważ każda zarejestrowana transakcja to dodatkowy wpływ dla Klubu! 
 
Kup bon lub kartę podarunkową do swojego ulubionego sklepu i przekaż Klubowi aż do 6% cashbacku! Pomaganie jest proste i nic nie kosztuje!
 
Więcej na temat projektu Cashback World - TUTAJ.
 
Punkt będzie funkcjonował od poniedziałku, 20 sierpnia, tuż obok kas biletowych. 
 
Godziny otwarcia punktu:  
w dni powszednie: 11:00 - 16:00
w dniu meczu: 11:00 - 21:00
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Poprawiony: poniedziałek, 20 sierpnia 2018 21:48
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież