Sprawy SKWK:

Jeszcze większe wsparcie dla klubu dzięki Cashback World!
Wpisany przez Wisła Kraków / ewcia   
czwartek, 16 sierpnia 2018 10:25

Cashback World, sponsor, od 2016 roku wspierający Wisłę, postanowił zaangażować się w akcję pomocy 13-krotnemu mistrzowi Polski i przygotował projekt, który trwać będzie do 15 października 2018 roku. Dołącz do nas i bez żadnych dodatkowych kosztów pomóżmy Klubowi!

 
Od dzisiaj, dzięki znanemu już Programowi Cashback Wisły Kraków, możesz mieć jeszcze większy wpływ na to, ile środków wpłynie na konto Białej Gwiazdy w ramach akcji #ReymonTTa22, jednocześnie nie obciążając dodatkowo swojego budżetu. Akcja dedykowana jest wszystkim kibicom, niezależnie od tego, czy posiadają oni Kartę Kibica lub, czy są zarejestrowani w Programie Cashback.  
 
Wystarczy, że zarejestrujesz się w Programie Cashback i przekierujesz zebrane środki na Klub. Zakupy możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online oraz przy użyciu użyciu aplikacji Cashback oraz eVoucherów. 
 
 
 
Do tej pory, przystępując do programu Cashback, Klub otrzymywał do 1% wydanej przez Ciebie kwoty, a do Twojego portfela wracało od 1% do 5% w zależności od sklepu, w którym dokonano zakupu. 
 
 
 
 
 
Zakładając, że w ciągu miesiąca na zakup artykułów potrzebnych do funkcjonowania gospodarstwa domowego wydasz 1000 zł u Partnerów Handlowych Programu Cashback, zaoszczędzisz miesięcznie 50 zł (przyjmując, że w tym wypadku Cashback wynosi 5%). Z kolei, na konto Klubu zostanie przekazane 10 zł, czyli 1% całej kwoty.
 
 
W jaki sposób dzięki dołączeniu przez Cashback World do akcji #ReymonTTa22 może to wyglądać dzisiaj?
 
 
 
 
 
Robiąc zakupy u jednego z Partnerów Handlowych Programu Cashback i wydając miesięcznie 1000 zł, przekazujesz Wiśle Kraków do 5% swojego Cashbacku, a oprócz tego, Klub niezmiennie dostaje dodatkowo do 1%, co razem daje maksymalnie do 6% kwoty, czyli 60 zł. Jeśli na dołączenie do programu i przekazanie swojego Cashbacku zdecyduje się 1000 osób, uzbieramy aż 60 000 zł! 
 
To jednak nie wszystko! Za każdą transakcję zarejestrowaną w Programie Cashback Wisły Kraków o wartości min. 50 zł, Cashback przekaże na konto Klubu dodatkowo 1 zł! Wydając 1000 zł w ciągu miesiąca i zakładając, że każda transakcja opiewać będzie na 50 zł, to Biała Gwiazda zyskać może na tym 20 zł.    
 
 
A jak Cashback World wspiera Wisłę w projekcie?
 
Przez cały okres trwania akcji, za każdą Twoją transakcję zarejestrowaną w Programie Cashback Wisły Kraków o wartości min. 50 zł, Klub otrzyma dodatkowo 1 zł! W myśl zasady „Grosz do grosza…”, przy prostej kalkulacji, że takich transakcji dokonasz w miesiącu 20, kwota, która zostanie przekazana Wiśle będzie wynosić 20 zł. Przy 1000 osobach, taki projekt przyniesie dodatkowe 20 000 zł! 
 
Więcej informacji o tym, w jaki sposób poprzez swoje zakupy możesz pomóc, znajdziesz TUTAJ.
 
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz swoją działalność gospodarczą lub spółkę, możesz dołączyć do programu lojalnościowego i wstąpić w szeregi Partnerów Handlowych Cashback World. Przyłączenie się do grona Partnerów Handlowych jest bezpłatne, a więc nie dość, że nic Cię to nie kosztuje, to dzięki Tobie, Wisła otrzyma od Cashback World dodatkowe 100 zł.
 
Dowiedz się więcej o rekomendowaniu przedsiębiorców do Programu - TUTAJ.
 
Ponadto, na stadionie uruchomiony zostanie punkt sprzedaży, w którym będziesz mógł kupić bon do ulubionego sklepu! Więcej informacji na temat możliwości zakupu bonów wkrótce!
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat Projektu, odwiedź stronę Cashback World!
 
Znajdziesz tam również listę Partnerów Handlowych Programu Cashback!
 
Dołącz do Programu Cashback Wisły Kraków, przekaż swój Cashback na konto klubu i wesprzyj Białą Gwiazdę. Nic Cię to nie kosztuje, a więc nie zwlekaj!
 
 
 
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
 
Poprawiony: piątek, 19 października 2018 21:33
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież