Sprawy SKWK:

Bilety na mecz z Górnikiem Zabrze już w sprzedaży
Wpisany przez Wisła Kraków / ewcia   
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 12:27

25 sierpnia przy Reymonta Wisła zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Bilety na to spotkanie można nabywać od 13 sierpnia.

 

Spotkanie z Górnikiem będzie jednym z ciekawszych meczów pod względem kibicowskim w rundzie jesiennej. Najwyższa pora zacząć mobilizację na to spotkanie!

Plakaty reklamujące spotkanie możecie odbierac w sklepie Reymonta 22. 

Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem Zabrze ruszy w poniedziałek 13 sierpnia o godzinie 11.00 w Strefie Kibica oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

 
UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Cennik biletów dla posiadaczy Kart Kibica na mecz z Górnikiem Zabrze w sezonie 2018/2019:
 
 
 
 
Cennik biletów na mecz z Górnikiem Zabrze w sezonie 2018/2019 dla kibiców nie posiadających Kart Kibica:
 
 
Poprawiony: niedziela, 02 września 2018 23:07
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież