Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Spotkanie z Panią Prezes Marzeną Sarapatą
Wpisany przez SKWK   
czwartek, 02 sierpnia 2018 21:46

alt

Zapraszamy już we wtorek.

7 sierpnia we wtorek o godzinie 19:06 rozpocznie się spotkanie kibiców Białej Gwiazdy z Panią Prezes Wisły Kraków SA i Towarzystwa Sportowego Panią Marzeną Sarapatą.
Wydarzenie odbędzie się w Restauracji u Wiślaków.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że jest to spotkanie DLA KIBICÓW i będzie ono zamknięte dla przedstawicieli mediów.
 

 
Komentarze   

#1 Polo45 » 2018-08-08 08:41

Polecam absolutnie wszystkim pojawić się na drugim spotkaniu z Panią prezes, które odbędzie się 22.08.Mozna zapytac o wszystkie nurtujące pytania odnośnie funkcjonowania kluby, planow rozwiązania problemów oraz o tematy stricte piłkarskie. Atmosfera nie jest,, oficjalna" także bez obawy każdy może wyrazić swoje zdanie na dany temat lub zadać pytanie.

Polo45

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież