Sprawy SKWK:

Po meczu z Miedzią
Wpisany przez A   
sobota, 28 lipca 2018 22:05
 
Za nami drugi mecz przy Reymonta w rundzie jesiennej. Tym razem do Krakowa zawitała Miedź Legnica.
 
Nasz młyn ponownie był zlokalizowany na sektorze D. Z tego miejsca przyszło nam oglądać dobrą grę podopiecznych Macieja Stolarczyka, okraszoną tym razem odpowiednią dawką skuteczności. 
 
Już od początku meczu pozdrawialiśmy m.in. Kubę Błaszczykowskiego (szacunek na wieki, Błaszczu!) czy naszego trenera. Doping tego dnia stał na wysokim poziomie, a boiskowe emocje pomagały nam nakręcać się przy kolejnych przyśpiewkach. Bardzo dobrze niosły się takie przyśpiewki jak Boney M, czy Tak się bawią ludzie po golu Ondraska.
 
Po przerwie nie ustawaliśmy z dopingiem, regularnie próbując włączyć do śpiewów resztę stadionu. Warto wspomnieć między innymi o wykonaniu „To nasza pasja”, które trwało dobrych parę minut.
 
Po meczu wspólnie świętowaliśmy z piłkarzami. Pozostaje mieć nadzieję, że będziemy mieli jak najwięcej podobnych okazji ku temu. Gra piłkarzy napawa optymizmem, także nam, Armio Białej Gwiazdy, nie pozostaje nic innego jak zapełniać stadion w jak największej liczbie.
 
 
 
 
Na meczu z Miedzią wisiały flagi Wierność, PDW oraz Reyman. Pojawiły się również ponownie flagi – machajki, a także zadebiutowały kolejne – Azorów, Wiślackich Patriotów oraz drugi wzór Skawiny. 
 
Od meczu z Wisłą Płock ponownie otwarty będzie sektor C. Bilety na mecz będą dostępne od poniedziałku – nie zwlekajcie, zacznijmy mobilizację już teraz!
 
Tylko wspólnymi siłami , wzajemną mobilizacją, jesteśmy w stanie przywrócić tej trybunie dawny blask, kiedy to rywalom już na rozgrzewce uginały się nogi.
Dość już liczenia na to , że ktoś zrobi coś za nas. Przyszłość Wisły leży w naszych rękach.
WSZYSCY NA (C)ZERWONO!
Poprawiony: sobota, 28 lipca 2018 22:28
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież