Sprawy SKWK:

Komunikat dotyczący akcji kibiców
Wpisany przez Wisła Kraków / ewcia   
piątek, 27 lipca 2018 14:36

Wczoraj w siedzibie Wisły Kraków SA odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu z organizatorami akcji #ReymonTTa22 oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Wszystkie strony pozostają w stałym kontakcie, dbając o dobro klubu.

Wisła Kraków SA poinformowała strony akcji, iż zgodnie z obowiązującą umową zapłaciła Gminie Miejskiej Kraków za możliwość rozgrywania dwóch spotkań (z Arką Gdynia i Miedzią Legnica) na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie z własnych pieniędzy wygenerowanych z innych źródeł. Powodem takiego postępowania ze strony klubu była konieczność uiszczenia należnej opłaty na 48 godzin przed startem spotkania.

Środki ze sprzedaży plakatów w sklepie Wiślacki Świat, zbiórki zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oraz z akcji Fans4Club, trafiają na specjalne subkonto i zostaną wykorzystane na zagwarantowanie sobie możliwości rozgrywania spotkań w roli gospodarza w kolejnych meczach. Jednocześnie zapewniamy, że o wszelkim wykorzystaniu funduszy zebranych przez fanów Białej Gwiazdy będziemy wcześniej komunikować. Całość zebranych pieniędzy na subkoncie zostanie rozliczona, a dbając o transparentność między kibicami a klubem uczestnicy akcji mają możliwość podglądu wyciągu z tego konta.

Razem sprawmy, by Reymonta 22 zawsze było naszym domem!

#WisłaTylkoPrzyReymonta!
#walczoWisle !

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


 

Poprawiony: piątek, 27 lipca 2018 16:23
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież