Sprawy SKWK:

Bilety na mecz Wisła - Miedź
Wpisany przez Wisła Kraków / ewcia   
poniedziałek, 23 lipca 2018 13:16

W sobotę piłkarze Białej Gwiazdy zgarnęli jeden punkt, ale to dopiero początek piłkarskich wrażeń w sezonie 2018/2019! W najbliższy piątek Wiślacy ponownie zagrają przed własną publicznością. Tym razem ich rywalem będzie beniaminek Lotto Ekstraklasy - Miedź Legnica. Sprzedaż biletów na to spotkanie wystartuje w poniedziałek 23 lipca.

Sprzedaż biletów na mecz z Miedzią Legnica ruszy w poniedziałek 23 lipca w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

 

- do zakupu biletu nie jest wymagana Karta Kibica

- wejściówki kupicie w kilka chwil na stronie www.bilety.wisla.krakow.pl

- młyn na meczu z Miedzią zlokalizowany będzie na sektorze D

- ceny biletów zaczynają się już od 15 zł

- wejście ulgowe przysługuje: kobietom, seniorom powyżej 65 roku życia, dzieciom i młodzieży- na podstawie legitymacji szkolnej, dzieciom do 6 roku życa

- jeśli ktoś wybiera się po raz pierwszy na mecz Białej Gwiazdy bilet na dowolny sektor (poza VIP), nabędzie za jedyne 15 zł

 

Zapraszamy na Reymonta!

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież