Sprawy SKWK:

Zapisy na sektor MABG na mecz z Miedzią Legnica
Wpisany przez Kasia, Anka   
niedziela, 22 lipca 2018 20:01

alt

Zapraszamy do sektora Młodej Armii Białej Gwiazdy!

Serdecznie zapraszamy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków dla grup dzieci oraz młodzieży w wieku szkolnym wraz z opiekunami.

 

W rundzie jesiennej 2018, niezmiennie na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12, poniżej przedstawiamy informacje dotyczące cen biletów, obowiązujących całą rundę:
- 7 dla dziecka do rocznika 2002 włącznie
-
17 zł dla dziecka od rocznika 1998 do 2002 włącznie
- 7
dla jednego opiekuna na każdą przypadającą mu pełną dziesiątkę dzieci
- 37 zł dla dodatkowego opiekuna (osoby urodzone po 1998 roku traktowane są jako opiekun)
Płatność oraz odbiór biletów pozostają niezmienne w stosunku do sezonu poprzedniego.

Listę ze zgłoszeniami zawierającą imię, nazwisko oraz numer PESEL prosimy kierować na adres e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Od bieżącego sezonu prosimy również o przesyłanie takiej listy w formie z góry określonej, odpowiedni plik znajdą Państwo pod linkiem. Prosimy o zachowanie formy programu Excel FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dla każdej z grup gwarantujemy miejsce parkingowe pod stadionem.Zapisy na mecz z Miedzią, który rozegrany zostanie w piątek, 27.07 o godzinie 20:30, prowadzone są od poniedziałku, 23.07 do środy 25.07 do godziny 20. Jest to nieprzekraczalny termin składania zgłoszeń.
Przypominamy również o możliwości kupna smyczy dla dzieci, całość zysku przekazywana jest na pomoc Wiśle. Szczegóły znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , serdecznie zapraszamy również na nasz oficjalny profil na Facebooku, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualności związane z bieżącą działalnością naszego sektora:
https://www.facebook.com/MlodaArmiaBialejGwiazdy/


 


 


  

Poprawiony: niedziela, 22 lipca 2018 20:09
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież