Sprawy SKWK:

Jedna Wisła!
Wpisany przez SKWK   
czwartek, 19 lipca 2018 12:18

alt

Już w sobotę mecz z Arką.

Nieco ponad czterdzieści osiem godzin dzieli nas od spotkania inaugurującego sezon 2018/2019.


Szalenie istotną kwestią będzie udane rozpoczęcie sezonu. Gorąco wierzymy, że nasi futboliści staną na wysokości zadania inkasując w sobotnim pojedynku trzy punkty. My jednak musimy im w tym wszystkim pomóc.


Każdy, kto nie zakupił jeszcze biletu na mecz z Arką powinien niezwłocznie udać się do kas. Oczywistym jest, że wszyscy, którym los Białej Gwiazdy leży na sercu muszą pojawić się na sobotnim spotkaniu.


Wisła potrzebuje nas jak nigdy wcześniej, dlatego właśnie teraz musimy się zjednoczyć i odłożyć na bok wszelkie uprzedzenia. Do ratowania tego klubu potrzebna jest nasza konsolidacja i jedność, które jak wiemy są niezbędne w trudnych czasach. Biała Gwiazda w swojej studwunastoletniej historii przechodziła przez wiele zakrętów i pokonywała szeregi problemów. Tak z pewnością będzie i tym razem. Wisła jest jedna, jest nasza i nie ma innej. Nie wolno o tym zapominać! Nigdy!


Rafał Boguski w dzisiejszej rozmowie z Piotrem Tymczakiem dla Dziennika Polskiego powiedział: -Nie ma co ukrywać, mamy różne problemy. Ale musimy stawić im czoła. Musimy być razem i dążyć do tego, by jak najlepiej przetrwać nadchodzący sezon. Kapitan zespołu Białej Gwiazdy przyznał także, że kluczowe dla dobrej postawy drużyny będzie wsparcie jakie udzielą zespołowi z trybun kibice. -Tak jak zawsze bardzo liczymy na to, że będą nam pomagać. Postaramy się im odwdzięczyć jak najlepszą grą. Na pewno damy z siebie sto procent i będziemy chcieli osiągnąć jak najlepszy wynik.-kontynuuje „Boguś”, by chwilę później spointować: -Takie sytuacje kształtują charaktery. Kiedy są problemy można się wykazać, jakim jest się twardym człowiekiem.


Charakter w trudnym momencie musimy pokazać też my jako kibice Wisły. Los klubu leży w naszych rękach jak nigdy wcześniej, spoczywa na nas także ogromna odpowiedzialność. Nie zapominajmy nigdy właśnie o tym, że każdy z nas jest po prostu odpowiedzialny za Wisłę. Właśnie dlatego musimy trzymać się razem. Z pewnością wiele różnorakich decyzji nie spodobały się części osób i wywoływały kontrowersje. Oczywistym jest to, że zawsze będą pojawiać się różnice w zdaniach, natomiast nie wolno zapomnieć, że błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi. Jedność jest nam w tym momencie zwyczajnie niezbędna. Wszyscy jesteśmy Wiślakami!


Do zobaczenia w sobotę!

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież