Sprawy SKWK:

Informacja dla kibiców z sektora C
Wpisany przez Wisła Krakow SA/ewcia   
środa, 18 lipca 2018 12:49

Na dwóch najbliższych meczach przy Reymonta młyn zlokalizowany będzie na sektorze D. Poniżej ważne informacje dla bywalców sektora C.

 

Kibice zasiadający na meczu z Lechem w sektorach C1-C5 będą mogli przyglądać się dwóm najbliższym spotkaniom Lotto Ekstraklasy z perspektywy innych sektorów, a zamknięta została sama trybuna C. Najzagorzalsi Kibice Białej Gwiazdy zajmą podczas tych dwóch spotkań sektory od D21 do D24.
 

UWAGA! Osoby posiadające karnety sezon 2018/2019 lub jesień 2018 w obrębie sektorów C1-C5, proszeni są o zgłaszanie się do Strefy Kibica od czwartku 19 lipca po odbiór wejściówek uprawniających do uczestnictwa w meczach przeciwko Arce Gdynia i Miedzi Legnica na sektory D21-D24. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!
Poprawiony: sobota, 28 lipca 2018 22:12
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież