Sprawy SKWK:

Walcz o Wisłę! (raporty ze zbiórek)
Wpisany przez ewcia   
czwartek, 12 lipca 2018 21:28

Minął pierwszy dzień akcji "Walcz o Wisłę", na koncie mamy już prawie 30 tysięcy złotych (stan na godzinę 17.30, dnia 12.07.2018 r.).

 

Dziękujemy każdemu kto wpłacił pięniądze i prosimy o przekazywanie informacji o zbiórce jak największej liczbie osób.

Informacje o zebranych kwotach podajemy na naszych kontach na Twitterze oraz Facebooku.

Na naszym forum w TYM TEMACIE publikować będziemy 1-2 razy dziennie listę osób wpłacających pieniądze.  

W piątek rusza także sprzedaż plakatów z akcji ReymonTTa22  do zakupów których zachęcamy. 

Olbrzymim wsparciem dla klubu będzie zakup biletów i karnetów na mecze Białej Gwiazdy. Przez kilka dni żyliśmy w niepewności czy przyjdzie nam grać w naszym wiślackim domu. Wizja rozgrywania meczów na innym obiekcie była dla każdego z nas jak zły sen, a wydarzenia ostatnich dni kosztowały tysiące osób wiele nerwów. Udało się wypracować rozwiązanie dzięki któremu niebawem widzimy się na meczu z Arką przy Reymonta. Jednak dług nie znikł i zaległości trzeba spłacić, akcje zbierania funduszy trwają.

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 13 lipca 2018 19:01
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież