Sprawy SKWK:

KOMUNIKAT NAJWYŻSZEJ KOMISJI ODWOŁAWCZEJ PZPN
Wpisany przez ewcia   
czwartek, 28 czerwca 2018 16:40
Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w dniu 27 czerwca br. rozpatrywała odwołanie klubu Wisła Kraków w sprawie niewłaściwego  zachowania kibiców podczas meczu z Lechem Poznań, który odbył się w dniu 13 maja 2018 roku.
 
Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN oddaliła odwołanie klubu w zakresie kary finansowej i kary zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców oraz zmieniła orzeczoną karę zamknięcia stadionu na jeden mecz z możliwością wpuszczenia wszystkich osób za wyjątkiem tych osób, które w trakcie meczu z Lechem zajmowały miejsca na sektorach C1-C5, na karę zamknięcia stadionu w wymiarze dwóch meczów Lotto Ekstraklasy z udziałem publiczności na części stadionu w postaci sektorów C1-C5.
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież