Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Terminarz Ekstraklasy 2018/19
Wpisany przez ewcia   
środa, 06 czerwca 2018 12:26

Znamy już terminarz Ekstraklasy na sezon 2018/2019.

 

Kolejka 1 - 21-22 lipca 

Górnik Zabrze - Korona Kielce 
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 
Wisła Kraków - Arka Gdynia 
Wisła Płock - Lech Poznań 
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 
Śląsk Wrocław - Cracovia 

Kolejka 2 - 28-29 lipca 

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Wisła Płock 
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 
Korona Kielce - Legia Warszawa 
Lech Poznań - Cracovia 
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 
Wisła Kraków - Miedź Legnica 

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia 

Cracovia - Arka Gdynia 
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 
Wisła Płock - Korona Kielce 
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia 

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 
Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 
Piast Gliwice - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Cracovia 
Wisła Kraków - Wisła Płock 

Kolejka 5 - 18-19 sierpnia 

Cracovia - Zagłębie Lubin 
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 
Lech Poznań - Wisła Kraków 
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 
Miedź Legnica - Korona Kielce 
Wisła Płock - Arka Gdynia 
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia 

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 
Korona Kielce - Arka Gdynia 
Legia Warszawa - Wisła Płock 
Piast Gliwice - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 

Kolejka 7 - 1-2 września 

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 
Cracovia - Legia Warszawa 
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 
Lech Poznań - Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 

Kolejka 8 - 15-16 września 

Jagiellonia Białystok - Cracovia 
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 
Legia Warszawa - Lech Poznań 
Piast Gliwice - Arka Gdynia 
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 
Wisła Płock - Miedź Legnica 
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 

Kolejka 9 - 22-23 września 

Arka Gdynia - Lech Poznań 
Cracovia - Wisła Płock 
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 
Miedź Legnica - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 

Kolejka 10 - 29-30 września 

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 
Lech Poznań - Miedź Legnica 
Legia Warszawa - Arka Gdynia 
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 
Wisła Kraków - Korona Kielce 
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 

Kolejka 11 - 6-7 października 

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 
Cracovia - Wisła Kraków 
Górnik Zabrze - Lech Poznań 
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 
Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 
Miedź Legnica - Piast Gliwice 
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 

Kolejka 12 - 20-21 października 

Cracovia - Górnik Zabrze 
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 
Zagłębie Lubin - Wisła Płock 
Lech Poznań - Korona Kielce 
Legia Warszawa - Wisła Kraków 
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 

Kolejka 13 - 27-28 października 

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Cracovia 
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 
Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 
Wisła Płock - Piast Gliwice 

Kolejka 14 - 3-4 listopada 

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 
Cracovia - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Wisła Kraków 
Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 

Kolejka 15 - 10-11 listopada 

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 
Korona Kielce - Piast Gliwice 
Lechia Gdańsk - Cracovia 
Miedź Legnica - Arka Gdynia 
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 

Kolejka 16 - 24-25 listopada 

Arka Gdynia - Wisła Kraków 
Cracovia - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 
Korona Kielce - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Wisła Płock 
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec 
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 

Kolejka 17 - 1-2 grudnia 

Cracovia - Lech Poznań 
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 
Legia Warszawa - Korona Kielce 
Miedź Legnica - Wisła Kraków 
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 
Wisła Płock - Górnik Zabrze 
Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 

Kolejka 18 - 8-9 grudnia 

Arka Gdynia - Cracovia 
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 
Korona Kielce - Wisła Płock 
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 19 - 15-16 grudnia 

Cracovia - Pogoń Szczecin 
Górnik Zabrze - Arka Gdynia 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 
Legia Warszawa - Piast Gliwice 
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk 
Wisła Płock - Wisła Kraków 
Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 

Kolejka 20 - 22 grudnia 

Arka Gdynia - Wisła Płock 
Zagłębie Lubin - Cracovia 
Korona Kielce - Miedź Legnica 
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 
Wisła Kraków - Lech Poznań 
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 

Kolejka 21 - 9-10 lutego 

Arka Gdynia - Korona Kielce 
Cracovia - Piast Gliwice 
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Zagłębie Lubin 
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 
Wisła Płock - Legia Warszawa 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 

Kolejka 22 - 16-17 lutego 

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 
Legia Warszawa - Cracovia 
Piast Gliwice - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 

Kolejka 23 - 23-24 lutego 

Arka Gdynia - Piast Gliwice 
Cracovia - Jagiellonia Białystok 
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 
Lech Poznań - Legia Warszawa 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 
Miedź Legnica - Wisła Płock 
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 

Kolejka 24 - 2-3 marca 

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 
Lech Poznań - Arka Gdynia 
Legia Warszawa - Miedź Legnica 
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 
Wisła Płock - Cracovia 
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 

Kolejka 25 - 9-10 marca 

Arka Gdynia - Legia Warszawa 
Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 
Korona Kielce - Wisła Kraków 
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 
Miedź Legnica - Lech Poznań 
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 

Kolejka 26 - 16-17 marca 

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 
Lech Poznań - Górnik Zabrze 
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 
Piast Gliwice - Miedź Legnica 
Wisła Kraków - Cracovia 
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 

Kolejka 27 - 30-31 marca 

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 
Górnik Zabrze - Cracovia 
Korona Kielce - Lech Poznań 
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 
Wisła Kraków - Legia Warszawa 
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 

Kolejka 28 - 3 kwietnia 

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 
Cracovia - Korona Kielce 
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 
Piast Gliwice - Wisła Płock 
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 

Kolejka 29 - 6-7 kwietnia 

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 
Miedź Legnica - Cracovia 
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 
Wisła Kraków - Piast Gliwice 
Wisła Płock - Śląsk Wrocław 

Kolejka 30 - 13 kwietnia 

Arka Gdynia - Miedź Legnica 
Cracovia - Lechia Gdańsk 
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 
Piast Gliwice - Korona Kielce 
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

 
Poprawiony: środa, 06 czerwca 2018 12:37
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież