Sprawy SKWK:

Przed meczem z Lechem
Wpisany przez ewcia   
sobota, 12 maja 2018 20:53

W niedziele o godz. 18.00 Wisła zmierzy się przy Reymonta z Lechem Poznań.

Będzie to spotkanie wyjątkowe z wielu względów, zarówno piłkarskich, kibicowskich jak i okołomeczowych.

 

ŻEGNAMY LEGENDY

Niezwykle ważnym elementem niedzielnego widowiska będzie pożegnanie dwóch legend Wisły Kraków. Arek Głowacki i Paweł Brożek to zawodnicy, którzy swoje serce oddali Białej Gwieździe i z którą przez kilkanaście lat byli związani. W piątek odbyła się ich ostatnia wiślacka konferencja, na której Głowa nie potrafił powstrzymać łez. Przed meczem z Lechem, na murawie podziękuje im zarząd klubu oraz piłkarze, podziękujemy z trybun również i my. W sposób wyjątkowy, prosto z serca i z wielką dumą, że mogliśmy przejść wspólnie z nimi przez minione lata, w tym lata najwspanialszych sukcesów. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, Arek i Paweł po meczu podejdą pod sektor C, wtedy też będzie okazja by raz jeszcze im podziękować. To będzie nasz i ich moment!

Ale na tym nie koniec, w przyszłym tygodniu orgniazujemy spotkanie z naszymi legendami. Szczegóły podamy w poniedziałek.

 

WSZYSCY NA CZERWONO

KOMUNIKAT UW

 

KIBICE GOŚCI

Poznaniacy zamówili 2 tysiące biletów, jednak słaba postawa Kolejorza w ostatnich meczach i zaprzepaszczenie szans na zdobycie MP zapewne spowodowała, że nie zjawią się w Krakowie w komplecie. Mimo to na wyjazd udadzą sie pociągiem specjalnym, wspierać ich mają m.in. fani z drugiej strony Błoń. Na ten moment w klatce można spodziewać się mniej niż tysiąca osób. 

 

ZAPISY DO ZABRZA

Zapisy na wyjazd do Zabrza odbędą się przed pojedynkiem z Kolejorzem, w godz. 15-17 w Restauracji U Wiślaków.

Cena wyjazd (przejazd+bilety) wynosi 80 zł. Do Zabrza 20 maja udamy się pociągiem specjalny, będzie to nasz ostatni mecz w tym sezonie. 

 

 

II OTWARTY TRENING SEKCJI TSW

Przed meczem zapraszamy na trening do sali sekcji sportów walki. Na zajęciach pojawi się też gość specjalny.

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

Zapraszamy na zakupy w naszych sklepach Reymonta 22 oraz Strefa Kiboli jak również do namiotu nieopodal stadionu, oraz stoiska na sektorze C.

Sklepy stacjonarne czynne będa od godz. 14.00. Jutro do slepów trafi nowość, powiązana z pożegnaniem naszych legend. Jednak zakup będzie możliwy dopiero po pierwszym gwizdku, także zapraszamy do sklepów również po meczu. 

Poprawiony: niedziela, 13 maja 2018 10:29
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież