Sprawy SKWK:

Komunikat UW przed meczem z Lechem
Wpisany przez ewcia   
sobota, 12 maja 2018 12:58
alt
Komunikat UW przed meczem z Lechem.
 
Fanatycy!
 
Już jutro mecz, który jest końcem pewnej epoki. Arek Głowacki i Paweł Brożek odchodzą z zespołu Białej Gwiazdy. Za mobilizację dla tych nieprzekonanych do przyjścia na mecz niechaj posłużą łzy tego pierwszego na wczorajszej konferencji.
 
Teraz natomiast parę słów dotyczących organizacji jutrzejszego dnia na trybunie C.
Na młyn przychodzimy MINIMUM godzinę przed meczem. Pożegnanie zaczniemy już od momentu, kiedy piłkarze pojawią się na rozgrzewce. Każda, powtarzamy KAŻDA osoba ma przyjść na CZERWONO. Nie zajmujemy miejsc na schodach, nie pchamy się na C3 - wypełniamy młyn od C1 do C5.
 
Bawcie się dobrze, dopingujcie głośno, słuchajcie naszych poleceń. Razem sprawmy, by nasze legendy zapamiętały ten dzień na długo.
 
AVE WISŁA
Poprawiony: poniedziałek, 14 maja 2018 12:42
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież