Sprawy SKWK:

15 lat UW
Wpisany przez ewcia   
czwartek, 10 maja 2018 21:45
 
Dokładnie dziś mija 15 lat kiedy wiślaccy Ultrasi pod nazwą grupy Ultra Wisła zrobili swoją pierwszą oprawę (wcześniej było kilka grup, które połączyły się w UW). 15 lat pasji, pracy, wyrzeczeń, dumy, radości a czasem wkurzenia i dużych nerwów. 
 
Postaramy się wam w najbliższych miesiącach przypomnieć jak zmieniał się ruch ultras, jakie postępy czyniono, z jakimi przeciwnościami losu przyszło nam się zmagać. A jest co wspominać, bo przyszło nam działać i się rozwijać w najlepszych latach polskiej ultraski. 
Wspólnie z wami będziemy chcieli wybrać naszą najlepszą prezentacje z minionych 15 lat.
 
Na zdjęciu oprawy z meczu Wisła - Odra, który rozegraliśmy 10.05.2003 roku, pierwsza oprawa UW, pierwsza kartoniada przy Reymonta. Na meczu odpalono 3 świece dymne w barwach, 20 rac w asyście koszulki, ok. 140 bengali, 30 stroboskopów i 40 wulkaników. Zwróćcie uwagę, że przy oprawie nie ma żadnego transparentu na płot ;) to jeszcze nie te czasy dopracowania każdego elementu, ale o tym będzie w innym wpisie.
 
 
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież